Get Adobe Flash player

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Про трактування розподілу (4 цитати)

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

1. “Якщо б земля була розподілена між усіма жителями країни так, що кожен мав би її у кількості, необхідному для прогодування себе, то очевидно що всі, будучи рівними, не побажали б трудитися один для одного. Ніхто також би не мав ресурсів для оплати праці іншого, так як кожний, маючи лише стільки землі, скільки необхідно для забезпечення свого існування, споживав би все, зібране ним, і у нього не залишалось би нічого для обміну на працю інших. [Кенэ Ф. Физиократы. Избранные экономические произведения / Ф. Кенэ, А. Р. Ж. Тюрго, П. С. Дюпон де Немур ; [пер. с фр. А. В. Горбунова и др. ; пер. с англ. и нем. П. Н. Клюкина ; науч. ред. и сост. П. Н. Клюкин]. – М. : ЭКСМО, 2008. – 1198 с. – (Антология экономической мысли / отв. ред. Л. А. Амелёхин)  - с.578]“

2. “Весь дохід світу, звичайно ж, розподіляється між особами, що живуть у ньому, але наука про розподіл не встановлює безпосередньо, скільки конкретно отримає кожен. Частки окремих осіб отримуються в результаті іншого поділу, а саме – розподілу всього суспільного доходу на заробітну плату, процент та прибуток  як різні види доходу, що входить у область економічної науки. Кожна із цих часток не схожа на інші в результаті різного їх походження. Одна отримується за виконану роботу, друга – за надання капіталу, і третя – за координування цих двох факторів.  [Кларк Дж. Б. Распределение богатства. М.: Гелиос АРВ, 2000. -368 с. – с.12]”

3. “Розподіл у відтворенні виконує потрійну роль: по-перше, є умовою виробництва; по-друге, виступає результатом виробництва; по-третє, визначає характер і кількісний рівень споживання. Характер розподілу (наприклад, поділ національного доходу на споживання та нагромадження) визначає здатність суспільства до економічного зростання в перспективі. У процесі розподілу визначається частка кожного економічного фактора виробництва в створеному сукупному суспільному продукті, валовому національному продукті чи національному доході [Політична економія: Навч. посібник / К.Т. Кривенко, В.С. Савчук, О.О. Бєляєв та ін.; За ред. д-ра екон. наук, проф. К. Т. Кривенка. — К.: КНЕУ, 2001. — 508 с. – c.303]”

4. “Розподільчі відносини розглядаються в основному через призму розподілу національного доходу. Розрізняють розподіл факторів виробництва та розподіл доходів і продуктів, які між собою органічно взаємопов’язані та взаємозалежні. [Політична економія: Навч. посібник / К.Т. Кривенко, В.С. Савчук, О.О. Бєляєв та ін.; За ред. д-ра екон. наук, проф. К. Т. Кривенка. — К.: КНЕУ, 2001. — 508 с. – c.302]”

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: