Get Adobe Flash player
Home 09.00.10 - філософія освіти Про математику і освіту, мозок людини, що містить N клітин, градацію задач і аналогій в освіті на думку математиків (3 цитати)

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Про математику і освіту, мозок людини, що містить N клітин, градацію задач і аналогій в освіті на думку математиків (3 цитати)

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

В.Касьянов розробив метод суб’єктивного аналізу активних систем, головним елементом яких є суб’єкт – людина, що приймає рішення. Він вважає доцільним застосування цього підходу і при дослідженнях у сфері освіти.

1. «Представників «точних наук», в тому числі математиків, як магнітом тягне в неформалізовані області, туди, куди ще «не ступала нога математика [Касьянов В.О. Суб’єктивний аналіз: [Монографія] / В.О. Касьянов. – К.: НАУ, 2007. – 512 с., С.7]».

2. «Чи може мозок людини, що містить N клітин, з повною достовірністю пізнати сам себе, тобто систему, яка складається з тих же N клітин? [Касьянов В.О. Суб’єктивний аналіз: [Монографія] / В.О. Касьянов. – К.: НАУ, 2007. – 512 с., С.9]».

 

3. «напрошується очевидна градація задач і аналогій:

 

  • зміна розподілу надання переваг шляхом передачі утилітарної навчальної інформації – вплив на структуру інформаційних ресурсів, створення запасу знань;
  • зміна базових властивостей інтелекту, ендогенних характеристик – пам’яті, швидкості сприйняття інформації, здатності виконувати аналітичні дії;
  • зміна етичних уявлень, виховання, формування особистості [Касьянов В.О. Суб’єктивний аналіз: [Монографія] / В.О. Касьянов. – К.: НАУ, 2007. – 512 с., С.16]».

На правах реклами: Освіта в Києві

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: