Get Adobe Flash player
Home 23.00.02 - політичні інститути та процеси Про кризу, кадри, роль ЗМІ, функціонування демократії, глобалізацію і оптимізм (7 цитат)

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Про кризу, кадри, роль ЗМІ, функціонування демократії, глобалізацію і оптимізм (7 цитат)

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

1.  «Я глибоко не згоден із важливими елементами державницької, так званої кейнсіанської відповіді на економічну кризу; я думаю, що ми повинні проектувати за кордон силу і рішучість, а не слабкість та невпевненість; думаю, що тепер настала мить для ширших, а не вужчих урядових реформ; переконаний, що ми маємо величезні можливості для взаємодії з новими державами, які утверджуються або вже утвердились у світі, надто Китаєм, якщо підходити до цього з упевненістю, а не страхом. Одне слово, ми стали надто апологетичні, надто слабкі, надто загальмовані, надто пронизані сумнівами і нам украй бракує чуття місії. Наш спосіб життя, наші цінності, речі, що зробили нас великими, і далі є не просто заповітом нашим країнам, а провісниками людського прогресу. Це не просто залишки колись могутньої політики, а живий дух оптимістичного погляду на людську історію. Нам треба лише зрозуміти, що їх знову треба застосувати до змінених обставин, а не зрікатися їх як зайвих [Блер Тоні Шлях /Тоні Блер. – К.: Темпора, 2011. – 848 с., C.705-706]».

2. «Проблема полягає в тому, що більшість членів парламенту… працюють на політичні партії, їх обирають, вони потрапляють до парламенту і, байдуже, які вони здібні, вони абсолютно не мають досвіду неполітичного життя…Є винятки, люди, які звертають свою увагу на політику в зрілі літа…Люди страхітливо не готові до всього, що пов’язане з керуванням великим міністерством, і це річ очевидна. Зрештою ви опинитеся з людьми, чудовими в політиці й негодящими в керівництві [Блер Тоні Шлях /Тоні Блер. – К.: Темпора, 2011. – 848 с., C.728-729]».

3. «Роль ЗМІ в сучасній демократії – питання, що його, я думаю, готовий обговорювати кожен високий політик. Проте його практично не обговорюють, бо ЗМІ загалом обурюються дискусіями і завдають шкоди тим, хто намагається братися за них, тож політики бояться наслідків, якщо кидатимуть виклик інтересам могутніх ЗМІ. За доби коли все насичене ЗМІ двадцять чотири години на добу сім днів на тиждень, брак дискусій про вплив ЗМІ і те, як їхня взаємодія з політикою впливає на якість публічного дискурсу про політичні справи, об’єктивно дивує, навіть якщо суб’єктивно його легко пояснити [Блер Тоні Шлях /Тоні Блер. – К.: Темпора, 2011. – 848 с., C.729]».

4. «Річ у тому, що для доброго функціонування демократія повинна бути чимось більшим, ніж просто місцем, де загальне виборче право вирішує, хто урядуватиме. Демократія, крім того, повинна мати спроможності, інституції, культуру і норми, які забезпечують ефективність праці [Блер Тоні Шлях /Тоні Блер. – К.: Темпора, 2011. – 848 с., C.730]».

5. «Якщо бачити проблему як проблему не людей, а систем, ми вже менше непокоїмося нею. Проте якщо нам бракує людей, тоді справді треба боятися. Системи можна змінити [Блер Тоні Шлях /Тоні Блер. – К.: Темпора, 2011. – 848 с., C.731]».

6. «Моя теорія теперішнього світу полягає в тому, що глобалізація, спираючись на технологію і науковий прогрес, створює глобальну взаємозалежну спільноту, в якій, подобається нам чи ні, люди повинні жити і працювати разом і поділяти світові проблеми і можливості [Блер Тоні Шлях /Тоні Блер. – К.: Темпора, 2011. – 848 с., C.731]».

7. «Що робить мене оптимістом? Люди. Відколи я лишив посаду, я засвоїв передусім одну річ: люди – це надія… На кожну погану подію, лихий збіг обставин або окремий акт ненависті припадають і зміни на краще, сприятливі можливості, а передусім люди з чистим сумлінням, добрими намірами і гідними діями. Мій висновок, дивна річ, полягає не в тому, що потрібна влада політики, щоб звільними людей, а втому що потрібна влада людей, щоб звільнити політику [Блер Тоні Шлях /Тоні Блер. – К.: Темпора, 2011. – 848 с., C.733]».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: