Компанія "Intel" розповіла про долучення до змін в освітню галузь

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

Під час П'ятого Міжнародного Форуму Intel «Нові горизонти інформаційно-комунікаційних технологій в освіті» компанія Intel розповіла про зроблене в освітній галузі.

 

На думку Роберта Фогеля, Головного архітектора освіти програми Intel World Ahead, Україна робить активні кроки не тільки з впровадження ІКТ в освітній процес, а й активно готує підростаюче покоління до реалій сучасного світу. В умовах трансформації економіки, безумовно, освіта відіграє ключову роль, і цей факт дуже важливо враховувати.

«Реформування загальної середньої освіти - основне завдання Міністерства освіти і науки України. Без впровадження ІКТ досягти цієї мети надзвичайно важко, тому ми працюємо над цим питанням, підписавши нещодавно черговий Меморандум з компанією Intel. Для нас це не лише технологічна підтримка, це унікальна можливість приєднатися до світового досвіду, вивчити його, адаптувати до українських реалій і впровадити в життя», - зазначив директор департаменту середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Олег Єресько.

Додамо, Форум зібрав понад 300 учасників з України та 13 країн ближнього і далекого зарубіжжя, серед яких: представники Міністерства освіти і науки України та країн СНД, ректори національних та регіональних інститутів післядипломної освіти, керівники вищих педагогічних навчальних закладів, координатори і тренери освітніх програм Intel, партнери, експерти в сфері ІКТ в освіті.

У рамках Форуму відбулася презентація світових тенденцій і комплексних рішень з впровадження ІКТ в освітній процес. Провідні експерти галузі обговорили перспективи впровадження спільних ініціатив МОН України та Intel, обмінялися досвідом щодо використання ІКТ в навчально-виховному процесі з метою трансформації освіти та підготовки молоді до життя в умовах інформаційного суспільства XXI століття.

По матеріалам: ІА "Наголос"