Get Adobe Flash player
Home Актуальні новини освіти Сергій Арбузов запевнив студентів у тому, що створить спецкомісію, куди вони зможуть поскаржитися на репресії

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Сергій Арбузов запевнив студентів у тому, що створить спецкомісію, куди вони зможуть поскаржитися на репресії

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

 

Перший віце-прем'єр Сергій Арбузов закликав студентів повернутися в аудиторії на навчання і запевнив, що покарань з боку адміністрацій вишів або Міносвіти за участь у Євромайдані не буде.

 

Про це він заявив під час зустрічі зі студентами Київського національного торгівельно-економічного університету та Київського національного університету технологій та дизайну.

С. Арбузов пообіцяв, що Міністерство освіти і уряд створять спеціальну комісію і проаналізують звернення на гарячу телефонну лінію уряду, куди студенти можуть поскаржитися у разі здійснення на них тиску за участь в акціях протесту.

«Ми організуємо комітет при Кабінеті міністрів, щоб всі студенти могли туди звертатися у разі тиску на них (за участь у масових акціях). Ми це зробимо, ми доручимо створити такий комітет при Міністерстві освіти, а при уряді проаналізуємо звернення на гарячу телефонну лінію, на яку студенти можуть звертатися. Я думаю, це потрібно зробити. Щоб студенти могли зараз повернутися на пари і не боятися покарання», - сказав С. Арбузов, відповідаючи на питання студентів про можливе застосування санкцій до студентів за участь у масових акціях протесту і пропущені у зв'язку з цим пари.

Перший віце-прем'єр сказав, що країна, і зокрема студенти, повинні повернутися до нормального життя, роботи та навчання, інакше соціально-економічна ситуація в зв'язку з цим може погіршиться.

«Що далі буде, якщо це (акції протесту і страйки) не припиниться? Це проблема. На виплату зарплат вистачить на якийсь період, далі країна повинна працювати. Студенти не вчаться, люди не працюють, ВВП не приростає, товарообіг знижується. Тому, однозначно, максимум потрібно докласти сил, щоб всі заспокоїлися, всі повернулися в свої аудиторії, на свої робочі місця», - сказав С. Арбузов.

По матеріалам: ІА "Наголос"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: