Get Adobe Flash player
Home

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Ділове видання «Деньги» опублікувало новий щорічний рейтинг ВУЗів

Експерти ділового видання «Деньги» проаналізували, випускників яких ВНЗ роботодавці готові насамперед брати на роботу. Як з’ясувалось, фахівці економічних спеціальностей, яких готує Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, – найбажаніші співробітники, повідомляє офіційний сайт вишу.

 

МОН України розпочало прийом заявок на отримання держзамовлення

Міністерство освіти і науки розпочинає прийом заявок на участь у відборі виконавців державного замовлення на підготовку фахівців вищими навчальними закладами. Зокрема,листом відомства щодо процедури проведення конкурсного відбору виконавців державного замовлення у 2014 році визначено, що необхідний перелік документів має бути поданий вишами не пізніше 25 квітня 2014 року.

 

Найкращі заклади освіти-2014

Майже тисяча навчальних закладів та освітянських відомств змагались за звання найкращих у рамках V міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2014».  Із 147 українських навчальних закладів, серед яких університети, академії, інститути, коледжі, технікуми та наукові установи, гран-прі «Лідер вищої освіти» отримав Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова. За показниками наукометричної бази даних SciVerce Scopus за 2013 рік цей університет також нагороджено Сертифікатом якості наукових публікацій.

 

МОН України відкрило гарячу лінію для кримських студентів

Міністерство освіти і науки України відкрило додаткову консультативну лінію з питань переведення студентів АР Крим до вищих навчальних закладів материкової України.

 

Зменшення державного замовлення не передбачається

Державне замовлення не зменшуватимуть, однак місця першочергово розподілятимуть між тими університетами, які якісно готують студентів. Про це повідомив міністр освіти і науки Серігй Квіт.

 

Всеукраїнська конференція "Країни Центрально-східної Європи в умовах регіоналізації"

17-18 квітня 2014 року в м. Ужгороді на базі Ужгородського національного університету відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Країни Центрально-східної Європи в умовах регіоналізації: економічні, політичні та комунікаційні аспекти».

 

Фотоконкурс «Об'єктивне лідерство»

Фотографи - любителі - представники дитячих та молодіжних громадських організацій Донецької області запрошуються до участі у фотоконкурсі. Завдання конкурсу - стимулювати обговорення теми значення лідерства та його впливу в сучасному житті.

 

Нові спеціальності в Національному університеті водного господарства

Із нового навчального року в Національному університеті водного господарства та природокористування можна буде опановувати економічну кібернетику, міжнародну економіку, документознавство та інформаційну діяльність, правознавство, маркетинг, туризм, інформатику, комп’ютерні науки, комп’ютерну інженерію, геологію, електротехніку та електротехнології, здоров’я людини. За цими напрямами підготовки навчатимуть бакаларів.

 

Міністерство освіти і науки України спростило процедуру міжуніверситетських міграцій

Міністерство освіти і науки України спростило процедуру переведення студентів із вищих навчальних закладів АР Крим на навчання до ВНЗ в інших регіонах України. Причому бюджетники можуть розраховувати на бюджетні місця, а контрактники на ту суму оплати, що зазначена в попередньому договорі, – повідомляє прес-служба Міносвіти.

 

Співробітники КНУ ім. Тараса Шевченка підтримали українських військових

Російські солдати, кримська самооборона та невідомі озброєні люди у військовій формі блокують 90 % українських військових частин у Криму. Оточені штаби ВМС України, захоплені військові аеродроми та прикордонні відділи. Але українські солдати залишаються вірними присязі і на конфлікти не реагують.

 

Ректори дніпропетровських ВНЗ зробили офіційну заяву до жителів України, з приводу тієї політичної ситуації, що склалась в країні

У заяві ректорів, що оприлюднена на сайті Дніпропетровської медичної академії, зазначається, що керівники ВНЗ занепокоєні проявами сепаратизму та загрози національного суверенітету з боку Росії: «Ми впевнені, що в Україні відсутні будь-які причини для іноземного силового втручання. Ми не маємо жодних проблем для спілкування та співпраці з нашими колегами ані на заході, ані на півдні України, які було б неможливо вирішити власними зусиллями».

 
На правах реклами: Купить с доставкой в Видное известняковый щебень фракции 20-40 мм.

Освітня бібліотечка

На правах реклами: