Get Adobe Flash player
Home Освіта та економіка 4 аргументи проти "корочок"

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

4 аргументи проти "корочок"

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Я думаю не один студент по закінченні ВУЗу не раз замислювався про те куди були витрачені, так би мовити 5 «найкращих» студентських років.  Найкращі вони в тому що отримав більше свободи від батьків, взяв на себе більше відповідальності, можливість самому влаштовувати своє життя, а не чекати чієїсь допомоги. Ти отримав шанс вільно рухатись за власними інтересами і вподобаннями. Та що робити, коли ось уже пролітають твої «найкращі» роки і тобі час вступати в самостійне доросле життя.

 

1. А робити залишається тільки одне, отримувати диплом та іти працювати по спеціальності, де ти отримуватимеш заробітну плату в 2 рази вищу ніж стипендія… Чи такого світлого майбутнього ми хотіли вступаючи до університету??? Певне, що ні…

2. Що робити тим студентам які весь час сумлінно навчались, і лише на останньому році свого навчання зрозуміли що це не те, чим би вони хотіли займатись і знайшли свою улюблену справу в чомусь іншому ( це в кращому випадку, що трапляється доволі рідко), а можливо так і не зрозуміли.В цей момент розпочинається пошук себе,а точніше пошук роботодавця якому потрібен саме ти. Певне кожний стикався з оголошеннями роботодавців, які пропонують більш-менш пристойну оплату, а взамін шукають працівника з досвідом роботи. Який досвід роботи може бути у людини яка щойно закінчила університет?  Риторичне запитання….

3. Одже, виходить що тобі всі пять років потрібно було не здобувати «корочку», а отримувати досвід роботи. І тут ми знову стикаємось з дилемою, при працевлаштуванні необхідно обовязково закінчена вища освіта, здобувши яку тобі потрібно працевлаштуватись. Замкнуте коло, чи не так? Як бути? Шукаємо «лазєйки», згадуємо всім відомий принцип «кумовства», з усіма правдами не правдами тебе беруть на роботу, де тобі доводиться забути все що ти вчив в університеті, і навчатись заново… Знову питання, а кому і для чого потрібна ваша червона «корочка»??? Відповідь - нікому.

4. В сучасному світі, треба прилаштовуватись до його потреб, бути мобільним, готовим до роботи на будь якій посаді, вміти не залежити від власної «корочки». Краще цікавитись тими ж фільмами.


Карінка Штонда

Коментарі  

 
0 #2 Dmitriy 04.03.2012 17:00
Дійсно, до будь-яких порад треба ставитись обережно! :-)
Цитувати
 
 
+1 #1 ІВасиль 28.01.2012 22:09
В житті потрібно бути самодостатнім, а не шукати так звані «лазєйки» . А потім мають мільйони людей проблеми через таки поради.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: