Get Adobe Flash player
Home Освіта та економіка Чи можливо заснувати бізнес студенту в Україні?

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Чи можливо заснувати бізнес студенту в Україні?

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

Сектор малого бізнесу в Україні перебуває на початковому етапі розвитку і характеризується високим ступенем неефективності. За теперішної ситуації розвиток малого бізнесу в Україні повинен стати вирішальним чинником для вдосконалення економічних механізмів: цей напрямок потребує ефективної державної підтримки, яка повинна бути спрямована на створення позитивного економічного та правового клімату. І це особливо потрібне тому, що малий бізнес пов’язаний із значним ризиком.

Для заснування бізнесу в Україні будь-якою людиною, не важливо, чи то студент, чи досвідчений економіст, чи пенсіонер, першочерговою умовою є стартовий капітал. В залежності від виду діяльності, цей капітал може бути різним. Але одразу постає питання: де може молода людина, студент взяти гроші для розвитку власної справи?

У першу чергу на допомогу приходять батьки. Або заможні батьки взагалі є ініціаторами створення певного бізнесу для своєї дитини, щоб була певна видимість її зайнятості. На мою думку, цей фактор є головною нашою проблемою. При такій дійсності насправді талановиті та перспективні молоді люди не можуть пробитися зі своїми ідеями, проектами, бізнес-планами, вже існуючими маленькими фірмами на конкурентоспроможний ринок праці до споживачів. А малий оборот товарів або послуг, які вони пропонують призводять до банкрутства.

Можливо також знайти впливового інвестора, який на першому етапі профінансує розвиток бізнесу. Але, щоб такого знайти, потрібно мати багато зв’язків, які залишаються лише мрією для звичайних студентів.

Залишається кредит у банку. Але наша країна не підтримує соціальну політику допомоги студентам ні для розвитку власного бізнесу, ні для купівлі власного житла. Тому, щоб взяти кредит, потрібно працювати і мати стабільну та високу заробітну плату. Для студентів це також лише мрія.

Але не варто здаватися, ми самі повинні змінювати нашу державу та її ставлення до нас. Не варто ховати якісні і перспективні проекти, бізнес- плани, зрештою, мрії у дальній кут шафи. Потрібно пробувати знову і знову. І, можливо, на 125 раз тебе помітять та зацікавляться твоїми думками, знаннями, прагненнями.

Чирінська

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: