Get Adobe Flash player
Home Освіта та економіка Для чого навчаються студенти?

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Для чого навчаються студенти?

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Більшість студентів, які навчаються в вузах, та й взагалі в вищих навчальних закладах, навчаються лише для так званої “ корочки”.  Оскільки для того щоб влаштуватися на будь-яку роботу,від нас вимагають ту ж саму ”корочку” –диплом, але ніхто навіть не цікавиться як ти його отримав, чи маєш ти ці самі знання,чи фахівець ти своєї справи, головне щоб цей диплом був,а як саме ти його здобув нікого не цікавить!

 

Саме тому на сьогоднішній день більшість   молоді вважає, що університет для корочки. В наш час  абітурієнти, які б справді могли бути і хочуть бути висококваліфікованими працівниками не мають змоги навчатися  на бюджетних місцях, за які розраховується держава, оскільки на цих безкоштовних місцях навчаються студенти, які вступили до вищих навчальних закладів через знайомства, чи просто заплатили кому це було потрібно,і зробили це лише для того щоб отримати ” корочку”  ,не навчаючись, и нічого при цьому не роблячи, але закінчують інститути, університети, академії та інші заклади з червоними дипломами,без знань та вмінь.

Але  ж університети засновуються та працюють саме для того щоб давати нам знання,зробити з нас справжніх майстрів своєї справи, а на сьогоднішній день   це не так. Та саме, ці люди можуть лікувати нас, а в майбутньому наших дітей. Навчати та навіть бути відповідальними за наше життя та добробут,не маючи при цьому високих знань та морального права і навіть чистої совісті   вивішувати свої ”дипломні корочки”   на стінах своїх робочих місць та офісів  вихваляючись ними. Як це не прикро звучало, але, в наш час вищі навчальні заклади, для більшості студентів стали місцями де вони можуть отримати корочку не навчаючись та не прикладаючи при цьому  зусиль, а в майбутньому використовувати це в своїх особистих цілях - для збагачення.

Насирова Таня

Коментарі  

 
0 #1 slimjack 08.02.2012 14:22
заплатили кому це було потрібно.
Много ли умных абитуриентов желающих поступить, но которым не дают возможности? Я работаю в крупном ВУЗе, и смышленых ребят мы всегда рады видеть, и никто им не мешает поступать. Кто хочет, тот добивается своих целей. То, о чем Вы говорите имеет место, но не думаю, что масштабы столь значительны.

То, что на работе требуют диплом, а не знания, тоже имеет место. Но все зависит от конкретного предприятия. В негосударственн ых предприятиях, я думаю, собственник не заинтересован платить за "корочку" - он будет проверять знания и умения.

Соглашусь, что основная масса поступает ради "корочки". Но выпускник ВУЗа (даже если он очень плохо учился и еле сдавал на "3") будет заметно отличаться (в лучшую сторону) от человека без высшего образования. Все-таки сказывается общение с преподавателями и одногруппниками .
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: