Get Adobe Flash player
Home Освіта та економіка Що важливіше: бути багатим чи розумним?

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Що важливіше: бути багатим чи розумним?

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 


Освіта - річ чудова, але добре б іноді пам'ятати,

що нічому з того, що слід було б знати, навчити не можна.

Оскар Уайльд.

Так , що ж важливіше? Хто зможе дати правильну відповідь на це запитання? А чи існує відповідь на нього та ще й правильна? Сумніваюся….

Так от, почнемо з того,чуму ми взагалі задаємось ним. На мою думку, воно бере свої витоки ще з нашого дитинства. Бо ще у малій підсвідомості закладається тема сімейного бюджету та сімейних цінностей . Батьки формують поняття або ж сприяють його формуванню. Ми спочатку спостерігаємо,а потім і самі вливаємось у вир сімейного,такого не простого життя,де велика роль припадає темі грошей,а потім вже освіті та іншим життєвим цінностям. Хіба дитина,яка виросла в скромних пожитках буде думати про те, як здобути гарну освіту?

 

Хтось можливо скаже: «ТАК,я знаю багато прикладів, люди з гарною освітою далеко вибились»,та це лише приклади,а у нас життя іде і воно ось ,відразу за вікном, де нас мало хто чекає,бо таких як ми багато. Адже не секрет,що в наш час,освіту здобувають лише для «корочки»,батькам наприклад показати,односельчанам доказати,що ось,я закінчила ВНЗ – знайте! А в голові ж зовсім інше….. Ти насправді хочеш приїхати в рідне село на крутій тачці і з купою грошей, відбудувати батьківський дім,можливо ще кинути трохи грошеняток в сільську раду. Знайте,хто до вас приїхав! І повірте,мало кого буде цікавити,яка там у вас освіта. Вони будуть носити вас на руках,вони будуть пам’ятати про те скільки у вас грошей ,і на скільки ви щедрі в цьому плані. Ось така правда сьогодні. Ось в таке майбутнє ми йдемо,причому впевнено і широкими кроками. Погано це добре,вирішувати кожному з нас,нам самим вступати в доросле життя,де тебе ніхто не погладь по голівці за «просто так». Не той час,не ті цінності….. Кожна епоха характеризується по-своєму,але в кожній із них домінували гроші,а різниця лише в тому, що тоді це було,можливо,не так відкрито,але це було. А освіченими ми будемо в міру того наскільки це нам потрібно і наскільки цього вимагає наше сьогоднішнє життя. Головне залишатися мудрими і бути людьми,не зважаючи ,є у нас освіта  чи більше грошей! Всі ми люди і всі ми грішні,в думці чи в наших діяннях.

Шведька В.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: