Get Adobe Flash player
Home Освіта та економіка

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та економіка

ОСВІТА ТА ГРОШІ: ЩО ВАЖЛИВІШЕ?

Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 

У книзі «Суд над системою освіти», виданій у США, зазначається: «Освіта потребує грошей, а гарна освіта – великих грошей. Інших можливостей немає, i все-таки освіта є набагато дешевшою i рентабельнішою, ніж будь-що інше». Отже, питання освіти та грошей, їх співвідношення, взаємозв’язку духовного та матеріального залишається актуальним. Чи можливо здобути якісну освіту, не маючи грошей? Чи може багато заробляти малоосвічена людина?

 

Як краще і де краще вивчати англійську мову (перевірені поради одного студента)

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

Світ мови – це таємниця, від якої твоя душа починає трепетати перед обличчям іншого. Спілкуючись ми розумуємо інших, ми дізнаємось більше, ми пізнаємо те, що було в стороні від нас і яке ми не могли осягнути, не знаючи  в якій спосіб опинитись в одній множині. Мова дала змогу людям виражати і проявляти себе назовні, а отже через мову себе проявляють всі культури. Мова – це скарб кожної культури, який надає особливість. Вона являється таємницею для тих, хто за її межами. Розгадати цю таємницю можна лише відкопавши скарб з найпотаємніших глибин її сутності. Тобто, зрозуміти культуру, розгадати її таємницю і вступити з нею у зв`язок допоможе лише мовна відповідність культури. Насправді, люди звикли все спрощувати. Тому придумали легкий спосіб – загальна мова – мова, яка б являлася інтернаціональною. Роль цієї мови виконує англійська мова.

 

Проблема поєднання навчання і роботи для студентів

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

 

Кожна людина, навчаючись у будь-якому навчальному закладі або працюючи у будь-якій сфері, прагне бути, якщо не найкращою, то принаймі не гіршою за інших. Вона прагне показати свої найкращі якості, як професіоналізм, творчість. Це вимагає багато сил та часу. Адже необхідно підготуватися до заняття чи «роботи», знайти потрібну інформацію, вивчити деякі факти тощо. Якщо запитати у будь-якого студента, вчителя чи іншого працівника як пройшов його день, то у відповідь можна почути «багатогодинну» розповідь з різними подробицями їх «важкого дня». І це якщо людина займається однією діяльністю: роботою чи навчанням.

 

Як сучасному студенту поєднати освіту і працю?

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

 

Щоб досягти в житті успіху більшість студентів вирішують вести «подвійне» життя, у якій є робота і навчання. Тому що, в першу чергу, студент повинен отримати якісь навики, з’ясувати чи підходить йому та чи інша робота! Також це чудовий додатковий заробіток. Адже не всі студенти отримують стипендію, а якщо і отримують, то з сучасними темпами зростання цін, навіть стипендії не вистачає!

Але ж як поєднати освіту і працю, щоб уникнути більшість проблем при суміщенні роботи і навчання?

Наведу кілька прикладів як можна їх поєднати :

 

1. Робота за вільним графіком

Це дає змогу відвідувати лекції і семінари у зручний і вільний від роботи час!

2. Робота у другу половину дня

Так можна поєднувати роботу і навчання без пропусків! А якщо екзамени, то домовитися з роботодавцем про вихідний.

 

3. Працювати у вихідні дні

Не пропускаючи заняття, можна працювати тільки у вихідні дні.

 

4. Перехід на заочну форму навчання

Якщо роботу вже знайдено і вона повністю підходить студенту, а поєднання у вільний час неможливе, тоді можна перевестися на заочну форму навчання.

 

Как может заработать современный студент не бросая учёбу?

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Студент – человек, который хочет много, а получает мало. Причиной тому является отсутствие возможностей, а точнее средств для их реализации. Хорошо, если вы с аристократичной семьи и в период студенческой жизни у вас нет необходимости в «подработке», но, по принципу пирамиды, нуждающихся в дополнительном заработке – подавляющее большинство.

Оно должно звучать как: «Я хочу найти работу, мне это предоставит ….. и …..» Причины могут быть разные, но слоган един. При каждой локальной неудаче мы будем вспоминать свой лозунг, ставить, с его помощью, новую цель и уверенно приближаться к ней. Второе, из «необходимых» - стремление. Мало: «Я хочу…..», верно: «Я хочу, поэтому я …..». То есть, понять, что для того чтоб получить то, что я хочу, нужно что-то сделать. А если вы хотите получить то, чего у вас никогда не было, нужно делать то, чего вы никогда не делали. С метафизикой мы закончили, осталось последнее (самое тяжелое, впрочем, как всегда) – действовать. Всем известно, что человечество разделено на 2 типа: «люди слова» и «люди дела», но первых в разы больше. Именно поэтому, очень часто, мы уже полностью готовы морально, но не можем сделать решающий шаг, так как подобные поступки приведут к тому, что нам придется покинуть «зону комфорта», а это… это неудобно.

 
Більше статтей...
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: