Get Adobe Flash player
Home Освіта та економіка

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та економіка

Проблема собственного жилья для современных студентов

 

 

«Перемен требуют наши сердца,

Перемен требуют наши глаза…»

Виктор Цой

 


Давно уже не секрет, что мир не идеален. Виной тому проблемы, терзающие мир день ото дня. Точно так же не идеальна ни одна в мире страна, даже такая славная как Украина. Одной из миллиарда проблем, касающихся современной Украины, является проблема собственного жилья у студентов.

Стоит сразу заметить, что с этой проблемой сталкиваются далеко не все студенты, а в основном, приезжие. Местные же живут с родителями и до проблем иногородних им, разумеется, нет никакого дела. «Подумаешь, понаехали"

 

ЕКОНОМІКА ЗНАНЬ У СТРАТЕГІЇ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ОСВІТИ

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Національний педагогічний університет

імені М.П.Драгоманова

 

 

 

 

 

СТАРОВОЙТ Олена Василівна

УДК 141.7:37.015.6

 

 

ЕКОНОМІКА ЗНАНЬ У СТРАТЕГІЇ

ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ОСВІТИ

 

 

 

09.00.10 – філософія освіти

 

 

 

Автореферат

дисертації на здобуття наукового ступеня

кандидата філософських наук

 

 

 

Київ – 2010

 

Як може заробити сучасний студент, не кидаючи навчання?

Матеріальне становище - ось один із визначальних факторів нашого існування, хоча я не вважаю його головним, та перебування в сучасному суспільстві, отримання освіти, проживання та й власне розваги без фінансів не можливі. Саме тому кожен прагне збагачення, вибираючи для цього різноманітні способи. Один з найвідоміших - знайти роботу, здається, маючи постійне місце роботи, маєш і стабільність. Але як бути нам, студентам, коли робота вимагає постійного графіку, чимало часу і, звичайно ж, повної самовіддачі? Кожен погодиться, що поєднувати працю і навчання - справа не з легких... Як бути в такій ситуації?

На мою думку, сучасна економічна конюнктура дозволяє знайти альтернативу. Спочатку потрібно вирішити, що тобі подобається найкраще і, що найліпше виходить, бажано, щоб вибрана справа була повязана з професією, яку освоюєш. Наприклад, якщо навчаєшся в педагогічному вузі можна зайнятись репетиторством: допомагаючи школярам у навчанні, ти не тільки виконуєш корисну суспільну справу, а й підвищуєш власний матеріальний стан. Іншим з способів, є неповний робочий графік, тоді у вільний від навчання час, маєш змогу попрацювати.

 

Вища освіта як проблема

На мою думку, на сьогоднішній день українське суспільство знаходиться на етапі занепаду. Ця "криза" торкнулася всіх сфер життєдіяльності суспільства і держави в цілому. Український народ показав себе на арені розвитку країн світу не з найкращої сторони. До цього призвело перш за все відцурання від своїх національних та культурних традицій. Це все в свою чергу позначилося на розвитку всіх структурних підрозділів освіти, науки та інших сфер (політики, економіки і т. д.). Можливо тому здобуття вищої освіти в Україні людьми розглядається з різноманітних точок зору.

 

Поєднання роботи і навчання для сучасного студента

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

 

У нашому суворому сучасному світі робота необхідна кожному не тільки тому, що це формує в ньому особистість, але і тому, що зараз - це необхідність, щоб просто жити. Жити достойно, так як хочеться, не оглядаючись, на друзів, родичів. Не думати про те, що щоб піти на навчання потрібно щось знайти в холодильнику їстівне... Не всі можуть просити гроші у батьків і не всі батьки можуть дати гроші. Та і заробляти самому якось приємно. Навіть якщо батьки допомагають, все рівно є речі, які хочеться мати та й кишенькові гроші не будуть зайвими.

 
Більше статтей...
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: