Get Adobe Flash player
Home Освіта та економіка

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та економіка

Проблема працевлаштування студентів-випускників

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

Перш за все, думаю, варто зауважити, що представлене питання є доволі цікавою та нагальною проблемою у наш час. Напевно не дарма хтось розумний вже охрестив його саме проблемою, а не наприклад концепцією теорії чи моделлю структури. З кожним роком університети випускають тисячі і тисячі студентів, але замислюємося ми над тим -чи справджуються їх прагнення та наміри? Легше сказати «що ти хотів — те й отримав, а тепер мізкуй сам що будеш робити із своїми знаннями». Можливо ці слова «прозвучали» крайнє категорично, але у кінцевому рахунку думки на голову спадають саме такого характеру. Я не претендую на будь-яку радикальну критику, лише висловлюю власне враження від спостереження подібного майже до безкінечності процесу.

 

 

Студенти випускники і ринок праці

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Працевлаштування молоді соціальна проблема, яка торкається всіх.Проблема працевлаштування молоді полягає сьогодні не стільки у відсутності робочих місць, як у нездатності держави, роботодавців та самих молодих спеціалістів знайти спільну мову. Роботодавці, зазвичай, бажають відразу мати відданого суперпрофесіонала, який був би готовий працювати за середню зарплату 12 годин на день без вихідних. Натомість молоді невіддані несуперпрофесіонали, припустимо, бажають здебільшого протилежного. Збалансувати цей очевидний конфлікт інтересів мала б насамперед держава, представники якої не втомлюються проголошувати, що молодь - майбутнє.

 

Як знайти роботу студенту?

Проблема працевлаштування студентів стає все більш актуальною та гострою на мій погляд. З кожним роком студентів все більше , а вакансій саме для студентів все менше і менше.

Нещодавно я сама опинилася в такій ситуації, гроші заробляти хочеться, а знайти більш менш пристойну роботу проблематично. Багато коштів було витрачено на щоденні поїздки щоб заповнити анкету та поспілкуватися з роботодавцем, багато часу було витрачено на написання правильного резюме, але всі можна так сказати негативні в певному плані моменти компенсує всього на всього одна відповідь від роботодавця «ви нам підходите, ми вас беремо на роботу» .

 

 
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: