Get Adobe Flash player
Home Освіта та економіка Як краще і де краще вивчати англійську мову (перевірені поради одного студента)

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Як краще і де краще вивчати англійську мову (перевірені поради одного студента)

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

Світ мови – це таємниця, від якої твоя душа починає трепетати перед обличчям іншого. Спілкуючись ми розумуємо інших, ми дізнаємось більше, ми пізнаємо те, що було в стороні від нас і яке ми не могли осягнути, не знаючи  в якій спосіб опинитись в одній множині. Мова дала змогу людям виражати і проявляти себе назовні, а отже через мову себе проявляють всі культури. Мова – це скарб кожної культури, який надає особливість. Вона являється таємницею для тих, хто за її межами. Розгадати цю таємницю можна лише відкопавши скарб з найпотаємніших глибин її сутності. Тобто, зрозуміти культуру, розгадати її таємницю і вступити з нею у зв`язок допоможе лише мовна відповідність культури. Насправді, люди звикли все спрощувати. Тому придумали легкий спосіб – загальна мова – мова, яка б являлася інтернаціональною. Роль цієї мови виконує англійська мова.

 

Щоб відбувся зв`язок між культурами треба, щоб англійська мова стала базою для вивчення. Школа і університет не дають знань, які б дозволяли, принаймні, не боятися говорити, тому студент має сам підготовити себе і знайти найкращий і найдешевший метод і варіант. В мене є дві поради. По-перше,  це не завжди дорогі курси дають такі ж по кількості знання. По-друге, курси, які спокушають своєю рекламою, ніби вони надають найдешевші і найякісніші послуги, але в замін збільшують відстань між вами і англійською мовою, мається на увазі, що на уроці буде сидіти дванадцять таких як ви.  Із власного досвіду раджу не поспішати у своєму виборі і , для початку, відвідати пробні заняття на кількох курсах. Це для того, щоб обрати найефективніші і найкомфортніші курси САМЕ ДЛЯ ВАС. Слід звернути увагу на вчителя, який теж має бути САМЕ ДЛЯ ВАС. Це забере щонайменше так це тиждень, зате подальші результати приємно вас здивують. Тому слід запам`ятати НЕ СЛУХАЙТЕ ПОРАД ІНШИХ!!! Кожен з нас є особливим і потребує особливого підходу, а якщо ви вже зібралися платити, то це ваша привілегія обирати те, що вам подобається!!! В моїх силах лише розповісти, де я вчила і вчу, а ви можете провірити. Хороші послуги і знання надає International House та Legal-english.com.ua. Наприклад, Legal-english – це найкращі в Києві курси для юристів, здається, чому я там вчусь, будучи філософом. Не в тому справа, мене радує, що в групі 3-4 людини і вчитель виконує роль наставника. На цих курсах, як виявилось, є загальний курс англійської мови і вчителі підтверджують ідеал “PERFECT TEACHER”  і “MASTER OF ENGLISH”.

На кінець хочу додати НЕ ВЧІТЬ АНГЛІЙСЬКУ САМОСТІЙНО! Ніякий підручник не пояснить причини вжитку того чи іншого слова чи правила і не виправить вас, коли ви будете говорити. Хоча, якщо у вас рівень англійського вище середнього, то звісно вам залишається лише поповнювати словниковий запас і зрозуміти щось нове  допоможе мовна інтуіція попереднього багажу знань. Всім бажаю удачі!

Волохова Жанна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: