Get Adobe Flash player
Home Освіта та культура Держава створює умови життя в суспільстві такі, коли людина не може здобувати вищу освіту в університеті за покликанням

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Держава створює умови життя в суспільстві такі, коли людина не може здобувати вищу освіту в університеті за покликанням

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

Університети завжди були  вищими навчальними закладами, які допомагали здобути знання, розширити своє світобачення, вивчити мови, навчитись виступати перед публікою. Університет – це місце, яке  сприяло пошуку істини . Але як у кожної людини своє власне життя, так і  навчальний заклад для кожного студента виконує різнобічні функції. Для одних – це  просто місце здобуття освіченості і мудрості, для  других – хороша школа життя, яка допомагає зрозуміти пріоритети і сенс буття, а для інших вони виступають як втіленням мрій їхніх батьків.

 

Але в наш час , головна ціль університетів щодо навчання  студентів, надання їм вищого рівня освіченості, вихованості і мудрості залишилася сталою. Але держава створює умови  життя в суспільстві такі, коли людина не може здобувати вищу освіту в університеті за покликанням. Наприклад, в Україні вища освіта в престижних університетах  не є безкоштовною, і пересічна людина не зможе забезпечити навчання своєї дитини. Звичайно, в університетах є і бюджетні місця, але, вони є відкритими лише для тих людей, які мають непогані зв’язки і достатній капітал. Тому виникає така ситуація, коли таланту і природніх можливостей дитини може бути недостатньо для вибору університету за власним побажанням.

Так як, вища освіта в наш час є переважно обов’язковою  вимогою при працевлаштуванні, то отримання корочки у вищих навчальних закладах є досить типовим явищем для нашого суспільства. Але  здобуті знання з будь-якої дисципліни можуть стати у пригоді протягом життя, адже воно таке непередбачуване. Тому слід пам’ятати, в яку б сферу навчання або діяльності ти б не потрапив, слід з цього брати якомога побільше знань, вмінь і навичок, які обов’язково стануть твоїми помічниками у житті.

Бурич Н.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: