Get Adobe Flash player
Home Освіта та наука Навіщо мені вища освіта

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Навіщо мені вища освіта

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

 

Потрапивши у цей несправедливий світ і усвідомивши всю його несправедливість, я поставив собі мету зробити його кращим. Важко здійснити свої грандіозні плани, маючи лише елементарні засоби для існування і 1,3 кг речовини, що зветься мозком. Холодним зимнім ранком, в років 16, я вирішив, що внесення інвестицій в мої 1,3 кіло дадуть мені прибуток в майбутньому у вигляді великих гір грошей. Інвестиціями я обрав вищу освіту, відповідно інвестором – ВУЗ.

 

Спочатку я потрапив на спеціальність електрохімія у НТУУ КПІ, але незабаром зрозумів, що подальша професія мені не принесе грошей і не змінить світ на краще, тому я «забив».

Розмірковуючи над подальшим майбутнім у мене змінились цінності і я вирішив отримати освіту, щоб втамувати свої амбіції. Наступною «жертвою» я обрав спеціальність філософія в НПУ. Обрав цю спеціальність я тому, що думав, що буде цікаво.

Через рік мої цінності знову змінилися і вища освіта мені стала потрібною, щоб забезпечувати достойне життя своїй майбутній сім ї.

Третім ВУЗом став КНУБА. Спеціальність я обирав із розрахунком, щоб була цікава професія і достойна заробітна плата.

Мені залишився рік до отримання однієї освіти і два роки до отримання іншої, але я вже зрозумів, що знання, які дають ВУЗи я без проблем міг би отримати сам.

А навіщо ж тоді мені вища освіта?

Для того, щоб сформувати свою особистість, щоб розширити світогляд, щоб отримати дорогоцінний життєвий досвід і найголовніше, щоб отримати масу задоволення від процесу навчання.

Банюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: