Get Adobe Flash player
Home Освіта та спорт

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та спорт

Вооружена и опасна: морозная осада городов

Для украинцев мороз, по сути, - понятие неизвестное. По крайней мере, было таковым до недавнего времени, пока гражданам не пришлось столкнуться с ним "лицом к лицу".

Зима подкралась незаметно и отобрала у нас самое дорогое - тепло. Теперь перед выходом из дома приходится основательно утепляться, чтобы не попасть в цепкие лапы мороза, а на улице - сражаться со стихией под тяжким бременем одежды. Кроме того, путешествовать по морозу весьма неудобно как в физиологическом, так и в эмоциональном плане.

Эта зима стала ярким примером человеческого бессилия перед природой. Мороз взял города "в осаду" и сковал руки жителей своими мощными цепями. Стихия подчинила нас себе. Поэтому сейчас самое главное - не падать духом, верить в "тёплое будущее" и по возможности "подкрепляться" энергетическими лучиками окружающих.


Заряжая своим душевным теплом,
Ирина Крашевская

 

Було б здоров’я, а все інше наживемо

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

 

"The cost of health knows only one who lost it"

Майже всі люди, як вони зазвичай говорять, займаються фізкультурою і спортом заради здоров’я і вважають його вищою цінністю. Особливо коли їм «стукне» близько до 30-ти. Але не погано було б знати, що вони конкретно мають на увазі. А то, виходить, що як за щастям чи коханням – коли вони приходять, їх відразу впізнають, а до цього чекають, шукають, але чого, точно сказати не можуть. Зі здоров’ям, щоправда, зовсім не так і навіть майже навпаки – коли воно є, його ніхто не помічає, а коли зникає – ґвалт! Так що берегти і за що боротися? Науково, здоров’я – це стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів. Якось так. Хтось, наприклад, намагається це визначення уточнювати, доповнювати, змінювати, але краще, я так думаю, у них все одно не вийде. У цьому визначенні є все. Крім конкретності хіба-що.

 
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: