Get Adobe Flash player
Home Освіта та суспільство Чи гарантує червоний диплом висрку зарплатню?

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Чи гарантує червоний диплом висрку зарплатню?

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

Наша держава на даний момент перебуває в кризовому стані, на мою думку основним фактором, що може нормалізувати ситуацію в Україні є розвиток соціальної та національної культури громадян. І я вважаю, що завдання університету є не лише передача знань та професійного досвіду, але й розвиток особистості та національної культури студентів.
Як відомо, студенти, що здобували вищу освіту, люди з високим рівнем розвитку критичного мислення завжди були рушійною силою у процесі розвитку та реформування суспільства. Вони створювали та втілювали у життя нові ідеї, не боялися експериментувати, що спричинювало постійних рух у освітніх та політичних явищах суспільства.
На даний момент перед українським суспільством виникла потреба реформування освіти, тому що саме вона може й здатна підготувати людину до нових складних видів діяльності, сприйняття й формування нових цінностей та ідей. Саме тому важливі й серйозні зміни в сучасному суспільстві неможливі без попередніх реформувань і освітній сфері.
Освіта також відіграє важливу роль у зміні уявлень про стандарти життя, стереотипи мислення та культуру українського народу. Беручи приклад із іноземних держав, українські громадяни пов’язують високий рівень освіти із високим рівнем заробітної плати, що в нашій країні на завжди правомірно. Більшість українців прагнуть надати своїй дитині можливість отримати вищу освіту, при цьому важливим для них є не отримання якісних професійних знань, умінь та навичок з обраної професії, а просто отримання «кірочки» про закінчення ВУЗу.
На мою думку, такий підхід не є ефективним та не впливає позитивно на соціокультурні та політичні процеси в суспільстві, а створює лише зовнішню видимість підвищення освіченості українського народу. Щоб кардинально змінити ситуацію в українському суспільстві, необхідно починати з мотивації на здобуття професії та усвідомленого ставлення до освіти.

Яковенко О.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: