Get Adobe Flash player
Home Освіта та суспільство Чисте сумління - вже не цінність

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Чисте сумління - вже не цінність

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

Звичайно, коли мова йде про молодь, важко спрощено говорити, ми відійшли від рівності радянської людини, сучасна людина вільна, обізнана, що аж страшно, що з усім цим робити, тут демократизм вирує по - особливому. Різні захоплення стосовно субкультур, як вияв протесту, кризи і невпевненості часу цього, я б сказала , перебудови. Саме тому цінність сім’ї зникла, в принципі, коли народжувати ради грошей, що зараз практикується, то інша річ, виховання невміле , не важливе. Вир музики створює своїх фанатів, часом захоплення займають перше місце у житті молодої людини, тому труднощі із заробітком, раніше всі працювали, зараз - ні. Причина криється у багатьох моментах.

Є прошарок мажорної молоді, гроші все вирішують, бо діти ними повністю забезпечені. Вони будуть так же працювати, щоб жити на такому рівні завжди, або стануть ледарями і тягтимуть все від батьків. І не вчитимуться, хоч для багатьох все ж навчання і освіта є цінністю.

Декого формує коло спілкування, навчання, звідси зацікавленість етнікою, фольклором, старовиною, історією, але чи країна рідна є цінністю. Не певна, хоч дехто прагне кар’єри, але будує її за кордоном.

Ганяння за чужими ідеалами вносить у життя небажану роботу, сум, пиятцтво, бо хтозна, нащо гроші заробляються, отже, цінності немає. Здоров’я ціниться, як припече, і то стоїть не на першому місці.

Можливо, відсутність підтримки держави, не дозволяють будувати сім’ю. Держава не цінна, а викликає зневагу, бо асоціюється з владою.

Ніхто не знає, в чому кожен з нас завтра побачить цінність . У знаннях, освіті, дипломах, де все за гроші можна написати, робота, що змушує забути вивчене. Якось усе неправильно у нашій країні.

Діти, творчість. Так, творчість, що гниє у павутинні, бо друкуєшся за власні гроші, а не отримуєш гонорари. Творчість існує і ще займає особливе місце, щоб вижити духовно. Бо можливості декого з нас все ж обмежені.

Для певної групи людей - дівчат молодих, цінністю стають розваги, відпочинок за чужі гроші будь - якою ціною. Продане тіло і совість. Чисте сумління - вже не цінність.

Цінні рідні, близькі, підтримка, друзі, любов. Добре, коли у вас це є і стоїть вище грошей, як і має бути.

Бо не все ж таки купується? Чи все? А як думає молодь?

Шульга В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами: изготовление брелоков

Освітня бібліотечка

На правах реклами: