Get Adobe Flash player
Home Освіта та суспільство

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та суспільство

Чи потрібна Україні неформальна освіта?

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

Сучасні перетворення у суспільстві, нові орієнтири розвитку економіки, політики, соціальної та культурної галузі – усе це кардинально змінило вимоги до освіти, суттєво підвищило її роль у модернізації суспільства. Зазначені перетворення зумовили необхідність побудови освітньої політики в контексті неперервності.
Особливої актуальності набуває це завдання у зв‘язку із загальносвітовими тенденціями: посиленням суб’єктної ролі особистості, підвищенням вимог до її інтелекту, зростанням джерел інформацій, кваліфікаційних рівнів, прискоренням науково-технічного прогресу, стрімким поширенням інформаційних технологій у всіх сферах людської життєдіяльності, глобалізацією освітніх процесів, що зумовлює стандартизацію освітніх понять. Значущим пріоритетом у цьому контексті є подальше впровадження вимог Болонської угоди, що дає змогу поєднувати традиційні та інноваційні технології в організації навчального процесу в закладах середньої та вищої освіти.

 

Музичні смаки сучасної молоді

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Музика – одна з багатьох речей, якими захоплюється сучасна молодь. Вона завжди відігравала важливу роль в історії світу. Ніщо так не відрізняє нинішнє молоде покоління, як його захоплення музикою. Величезна кількість молодих людей живе тільки нею, це їх пристрасть. Але звичайно, кожен має свій смак, за яким обирає свій стиль музики. Без сумніву можна сказати, що саме музика – один із способу впливу на життя молодої людини, саме в той період, коли формується її характер, цінності, погляди та переконання. В аудіотеці юних слухачів можна знайти найрізноманітніші композиції. У сучасному науковому процесі швидкими темпами розвиваються і модернізуються стилі музики. Я сама зараз у статусі молодої людини, але не можу перерахувати й частини музичних стилів. Можливо, багато хто скаже, що музика – це залежність, а залежність це нічого хорошого. З цим я не сперечаюсь, але в нашому випадку йдеться не про банальну залежність,а про внутрішню, яка спонукає нас до чогось більшого. Я знаю, що старше покоління негативно сприймає наші сучасні смаки, але це життя і його закономірність, яка повторюється кожні десятиліття.

 

Чи гарантує червоний диплом висрку зарплатню?

Наша держава на даний момент перебуває в кризовому стані, на мою думку основним фактором, що може нормалізувати ситуацію в Україні є розвиток соціальної та національної культури громадян. І я вважаю, що завдання університету є не лише передача знань та професійного досвіду, але й розвиток особистості та національної культури студентів.
Як відомо, студенти, що здобували вищу освіту, люди з високим рівнем розвитку критичного мислення завжди були рушійною силою у процесі розвитку та реформування суспільства. Вони створювали та втілювали у життя нові ідеї, не боялися експериментувати, що спричинювало постійних рух у освітніх та політичних явищах суспільства.
На даний момент перед українським суспільством виникла потреба реформування освіти, тому що саме вона може й здатна підготувати людину до нових складних видів діяльності, сприйняття й формування нових цінностей та ідей. Саме тому важливі й серйозні зміни в сучасному суспільстві неможливі без попередніх реформувань і освітній сфері.

 

Студентам нав'язують знання

Значення освіти в житті людини зростає, і тому вона не може обмежуватися лише періодом навчання. Нагальна потреба в постійному підвищенні рівня знань привела до появи такого цікавого феномену в суспільному житті, як безперервна освіта. Цей процес супроводжується пошуком нових форм і методів навчання, що сприяють правильному формуванню наукового світогляду, більш глибшому розумінню економічних, соціальних змін, що відбуваються.
У сучасному світі освіта – складне і багатоманітне суспільне явище, сфера передачі, освоєння і перероблення знань і соціального досвіду. Освіта є певна система навчальних і виховних закладів, що здійснюють різноманітні форми залучення їх досвідів в освоєння багатств культури. Освіта поєднує різні види навчальної і виховної діяльності, їх зміст в єдину систему, орієнтує їх на соціальне замовлення, на соціальні потреби людства.
Вступивши на перший курс з мріями навчатися «своєї» професії, студент несподівано опиняється перед навантаженням побічними, на його погляд, непотрібними, курсами, що відбирають багато часу і часто викликають внутрішній спротив або бунт, який виливається назовні мало не в агресивне ставлення і до «непотрібної» науки, і до викладача, як її носія.

 

Золота молодь не цінує зусилля своїх батьків

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

Як студенту поєднати освіту та працю.
Взагалі поєднати студенту освіту і працю можливо.
Є декілька варіантів для молодих людей, і не тільки молодий, а й всіх бажаючих, незалежно від віку. Важлива присутність самого лиш простого – це бажання.
Більш простим, але можна і сказати, законним, випадком поєднання освіти і праці є можливість відразу подати документи на заочну форму навчання.
Таке здобуття освіти здебільшого використовують більш старші за віком люди.
Нажаль, студент повинен працювати на роботі де оплачується відпустка для навчання і надаються кількість днів для сесії. В більшості організацій, в тому числі і приватних, такі відпустки не оплачуються.

 
Більше статтей...
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: