Get Adobe Flash player
Home Освіта та суспільство

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та суспільство

Який він, мій учитель?

1 Плоть і кров вихователя як сили, здатної впливати на духовний світ іншої людини. Педагог без любові до дитини -це все одно, що співак без голосу, музикант без слуху, живописець без відчуття кольору..."
В.О. Сухомлинський
Педагогічна професія - одна з найдавніших. Виникла вона на початку розвитку людства. З покоління в покоління потрібно було передавати знання і навички володіння знаряддями праці, зброєю тощо.
В сучасному світі вчитель займає далеко не останнє місце в житті та здоров'ю учня, адже основну частину свого дня вони проводять в школі.
На даному етапі розвитку людства створюються багато нових винаходів, нових вимог, щодо використання їх на протязі всього навчального процесу, педагог необхідно йти з ними поруч.

 

Чи треба вчитися, щоб заробляти хороші гроші?

На даний момент у нашому житті все: час, гроші, освіта, конкретно сказати що важливіше гроші чи освіта неможливо. Адже без грошей не буває освіти, а освіти без грошей.

Ну якщо добре подумати, то освіта є більш важливішою, а особливо у цей період нашого життя. Без освіти людина не бачить успіху у своєму житті, перспектив. Коли людина здобуває освіту вона розвивається і цікавиться певними явищами. Тоді цю людину підтримують, і пропонують їй хорошу роботу, хоча вона ще не має досвіду робити. І так і тоді з’являються гроші.

 

Студенти КНР в Україні.

Мотивацією студентів Китайської Народної республіки щодо здобування вищої освіти в Україні є:

1. Цінова доступність.

2. Забезпечення житлом (гуртожитком).

3. Сприятливі (звичні) для студентів кліматичні умови.

 

Школа краде дитинство

Незважаючи на складну ситуацію, що склалася в нашій країні наше підростаюче покоління повинно ходити до школи, здобувати знання, самовдосконалюватися, пристосовуватися до навколишнього середовища та антикризових ситуацій, які відбуваються в Україні. І перш за все до всього цього з дитинства до юності підготовлює школа.

Та, школа моєї мрії повинна виглядати трішки по-іншому:

-            Вчителі всіх предметів мають бути кваліфікованими, та навчати дітей з любов’ю і заохоченням, а не ходити на роботу, як на каторгу. Для цього потрібно професію вчителя поставити на високий рівень, надати їй престижу, як це було 200 років тому при царях.

 

Школа із «братами нашими меншими»

Людство повинно дбати про природу та навколишнє середовище. На сьогоднішній день у багатьох країнах існують організації, які захищають флору і фауну нашого світу. Одні із цілей, які вони ставлять перед собою: підвищувати в суспільстві рівень етичного та гуманного відношення до тварин; запобігати випадкам жорстокого поводження із тваринами.

Часто домашні тварини вважаються повноправними членами сім’ї — у них своє „меню” на кожен день, своя гігієна та медичне обслуговування і навіть власні свята. Всесвітній День захисту тварин покликаний об’єднувати зусилля людей у збереженні тваринного світу нашої планети і в захисті прав домашніх тварин. У нашій країні цей день відзначається десь з 2000 року.

 
Більше статтей...
На правах реклами: Узнайте где находятся города Пхукет и Самуи, отправляйтесь в туры в Тайланд из Киева.

Освітня бібліотечка

На правах реклами: