Get Adobe Flash player
Home Освіта та суспільство

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та суспільство

Чи хороше ставлення завжди є основою порозуміння між вчителем та учнем?

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Школа це навчальний заклад що дає основну обов’язкову освіту кожній людині. Вона відіграє ключову роль у житті кожної особистості, адже саме \ стінах нього навчального закладу дитина проживає свої най щасливіші роки, закладаються основи розвитку індивідуальності та доводить до повноцінного становлення особистості в соціумі «дає путівку в доросле життя».

Як виглядає школа моєї мрії? На це питання легко відповісти. Найголовніша ознака цього закладу - гуманність по відношенню до учнів. Це питання нині гостро строїть у закладах освіти! Як заповідав Я. А. Коменський: «хороше ставлення - основа порозуміння * між вчителем та учнем». Атмосфера має бути дружньою: хороші відношення між учнями у класі, у вчительському колективі має панувати не суперництво а взаємодопомога у досягненні поставлених педагогічних цілей.

 

Філософія їжі: що їсть сучасна людина і про що це говорить

Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 

Під час вибору теми мене зацікавила саме тема присвячена філософії їжі, адже ця тема зараз є досить актуальною для життя кожної людини.

Все частіше ми зустрічаємо відомості про шкідливий вплив їжі на організм людини. Та звертали ви увагу на те, що споживаємо, або який спосіб життя ведемо. Незважаючи на покращення умов життя людини внаслідок розвитку цивілізації, рівень здоров’я населення все-таки не покращується. Тож можна виділити основні причини цього явища: спосіб життя людини, дієти, економічні та соціальні фактори, шкідливі звички: куріння, алкоголізм і т.д. Також можуть впливати часті нервові зриви, недосипання, стреси. Фахівці з раціонального харчування стверджують, що 80% нашого здоров’я, пов’язаного із способом життя, напряму залежить від здорового харчування, яке полягає у встановленні гармонії між продуктами харчування і гомеостазом організму людини.

 

Талант в Україні - що його чекає?

Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже вони нас радують своєю усмішкою, своїми талантами. В нашій країні є багато обдарованих дітей, які чекають підтримку від держави, від нас. Українські дітки вже неодноразово доводили, що талановиті діти – талановиті у всьому! Це і музиканти, танцюристи, спортсмени, і майбутні мультиплікатори, гумористи, шахісти, і навіть техніки, конструктори… Ті, які мають потенціал стати відомими зірками світового рівня, але, на жаль, поки не мають таких можливостей.

Опікою дітей, особливо юними обдаруваннями, займаються по всьому світові. Так Всесвітня Рада для Обдарованих і Талановитих Дітей (WCGTC) виникла завдяки ідеям Генрі Колінса, видатного британського педагога, що працював із обдарованою молоддю. Завдяки його зусиллям Перша Світова Конференція відбулася в Лондоні у вересні 1975 року. На ній були присутні більше п’ятиста учасників із п'ятдесяти трьох держав світу. Протягом Лондонської конференції, учасники запропонували створити постійну організацію, з метою подальшого розвитку обдарованої молоді в усьому світі.

 

Що ми їмо та що про це говоримо?

Це есе не з’явилося б, якби не книга Б. Маркова «Культура повсякденності».

Чесно кажучи, спочатку ця тема здалася нецікавою. До того ж, не лише мені. Не говоритиму за всіх, але, думаю, справа у тому, що ми взагалі не звикли говорити про поїдання. Так, ми говоримо що ми їмо, але не говоримо про те, що їмо. Наші бабусі, мами, турботливі boy- чи girlfriendи постійно запитують «Ти поїв (ла)? А що ти поїв (ла)?». Ну і ми відповідаємо що ми там споживали. Я зазвичай обмежуюся кількома словами. Або й менше.

А десь же мають бути причини того, що ми говоримо про безліч речей (важливих і не дуже, буденних чи ні), але не говоримо про споживання. У мене є кілька ідей.

 

Стереотипи про вищу освіту

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Радянська система освіти гарантувала кожному громадянинові право на безкоштовне навчання у вищому учбовому закладі. Вимога до абітурієнтів була лише одна: пройти за конкурсом на бажану спеціальність. Прохідний бал залежав від конкретного ВУЗу, факультету і престижності спеціальності. Практично кожен випускник, що має атестат про повну середню освіту, міг вибрати інститут і факультет відповідно до своїх інтелектуальних можливостей.

При такому положенні речей питання про доцільність навчання у ВУЗі навіть не стояло. Не мати диплома вважалося непристойним. І дозволити собі таке, не ризикуючи бути зарахованим до маргінальних шарів суспільства,могли лише представники творчих професій.

 
Більше статтей...
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: