Get Adobe Flash player
Home Освіта та суспільство

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та суспільство

Цінності сучасною студентства

За останні десятиріччя як в нашій країні гак і за кордоном проблема цінностей і ціннісних орієнтацій набула особливої актуальності.

Процес становлення соціальної зрілості молоді, її життєвий вибір відбуваються у всіх основних сферах життєдіяльності особи, реалізовуючись за допомогою навчання і виховання, засвоєння і перетворення досвіду старших поколінь. Основними соціально-психологічними регуляторами цього процесу й водночас показниками становища молоді в суспільстві виступають ціннісні орієнтації, соціальні норми і установки.

 

Справжньою бідою сучасної молоді є вживання нецензурних слів

Специфіка нашої праці допомагає нам гри маги руку на пульсі життя, і не тільки допомагає, а скоріш вимагає. А це в свою чергу призводить до постійного перегляду, переоцінки своїх поглядів на оточуючий наш світ.

Людина в своєму духовному розвитку пройшла довгий і надзвичайно складний шлях. Проте найвищим вираженням розвитку людини завжди була насамперед моральна свідомість у найгуманістичніших і прогресивніших проявах.

 

Сучасна молодь погано вихована, зневажає авторитети, не поважає старших

Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 

Фелікс Крівін казав: «Шлях до істини саме такий, як і від істини шлях. Він анітрохи не довший, він тільки трохи складніший. Людина в своєму духовному розвитку пройшла довгий і надзвичайно складний шлях. Проте найвищим вираженням розвитку людини завжди була насамперед моральна свідомість у найгуманістичніших і прогресивніших проявах.

Розвиток людства не є рухом по колу, це - рух по спіралі. І кожен з нас був дитиною, юною особою, яку опікали, намагались вберегти, застерегти. А ми всі відчайдушно хотіли вирости і позбутись тієї "зайвої" для нас опіки. І тільки ставши батьками, розуміємо, що шлях до істини саме такий, як і від істини шлях. "Світ вступає в епоху Людини - ось що головне. І від того, якою ця людина хоче бути, якою є система її моральних цінностей, сьогодні залежить не лише її особиста доля і розуміння того, чи стане вона особистістю, а й майбутнє всього світу."

 

Ідеальний викладач ─ це моя ровесниця

Як я уявляю собі ідеального викладача? Поки дуже погано.Буде це чоловік? Або жінка? З одного боку хай буде жінка. Так якось звичніше, адже майже всі пам’ятають «вчительку першу свою», а зовсім не вчителя. Висока літня дама, завжли одягнена приголомшливо елегантно. Ні натяку на вульгарність, пряма постава, почуття власної гідності, але разом з цим ─ відкритість світу та готовність йти на контакт з молоддю.

А може ідеальний викладач ─ це моя ровесниця. Дівчина трохи старша. Середнього зросту, на маленькому міському автомобілі, з великою сумкою. Організована, чітка, швидка. Ще вона веде свій блог в інтернеті, в якому часто описує свої романи. Але знайти його всі зможуть лише після закінчення навчання.

 

Читання книг: анахронізм чи вимога сучасності?

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Сьогодні звідусіль можна почути, що настала ера Інтернету, який незабаром витіснить телебачення, радіомовлення, газети та журнали. Дехто навіть передбачає неминучу смерть кіно, театру та книгам. На цю тему не дискутує хіба що лінивий. Особисто мені здаються усі ці «прогнози» цілковитим абсурдом. Якщо ще з заміною Інтернетом усіх засобів масової інформації я можу погодитись, то із зникненням того, що розвиває нашу духовність та безпосередні інтелектуальні здібності – ніколи!!!

Дехто стверджує, що життя в сьогоднішньому світі є настільки швидкоплинним та рухливим, що на читання книг не залишається часу. Та і особливого сенсу в цьому немає – це пережитки минулого, в якому вільного часу було досхочу, от і читали люди. А сьогодні є більш мобільні способи наповнення свого інтелекту. На мою думку так мислять ліниві люди, які ніколи не читали насправді якісної та цікавої літератури або ж просто не розуміють її в силу власного вузького світогляду.

 
Більше статтей...
На правах реклами: Экстремальный отдых Киев, куда пойти спорт и активный отдых laserstrike.com.ua.

Освітня бібліотечка

На правах реклами: