Get Adobe Flash player
Home Освіта та суспільство

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та суспільство

Кожен студент повинен займатися бізнесом

Перше ніж відповісти на дане питання, доречним є дати визначення поняттю «бізнес». Звернемось до тлумачного словника, де знаходимо, що бізнес (англ. business - справа, діло) – це економічна, комерційна, біржова або підприємницька діяльність, спрямована на отримання прибутку.

На мою думку, особи, які навчаються у ВНЗ, тобто студенти, мають широкі права, досить сприятливі умови та потенціал для створення бізнесу.

На сьогодні існує сотні бізнес-планів для відкриття бізнесу з нуля. Важливо уважно продумати, що ви можете продавати, хто може бути вашим покупцем і яку ціну вам потрібно встановити, щоб отримати прибуток.

 

Чи можливий успішний бізнес в Україні?

Перш за все, хочу зауважити, що успішний бізнес залежить не від місця проживання новоспеченого бізнесмена, а від його особистих якостей та вмінь. Думка, що вдалий бізнес в нашій країні неможливий вкрай невдала, незважаючи на те, що у нас є всі підстави так думати. Але ж, з іншого боку, якби це було не можливим, то в Україні не було б забезпечених бізнесменів, професіоналів у своїй справі. Ті люди, які впевнились у неможливості вдалого бізнесу і обирають працю на певного роботодавця, часто не звертають уваги, що цей самий роботодавець і є втіленням того міфу у який вони чомусь не вірять. Інша справа у тому, що не завжди ті якості, які потрібні для вдалого бізнесу (а особливо в Україні) входять у рамки соціально-етичних норм. Тому, на мою думку, щоб створити власний бізнес, перш за все, необхідно бути спеціалістом у багатьох питаннях. Можливо, мати не одну освіту. По-друге, розібратись чи реально створити бізнес з оглядом на ті самі соціально-етичні норми, про які згадувалось вище.

 

Філософія освіти ХХІ століття. Яка вона?

Вважаю цю тему актуальною, не тільки України, а й усіх країн і народів. ХХІ століття не тільки висуває нові вимоги до людини, а й до освіти також. Вона надає і нові, раніше не бачені можливості для освітньої діяльності. Перш за все, це пов'язано з сучасними інформаційними технологіями, комп'ютерною технікою, яка суттєво розширює пізнавальні можливості людини.
Розвиток освіти є потребою, без задоволення якої суспільство не має майбутнього. А це потребує активізації зусиль держави і громадянського суспільства щодо матеріального забезпечення освіти, зростання теоретичної активності педагогів і вчених.
Але плани залишаються планами. Іншими словами ніхто нічого не змінює. Починаючи зі школи ніхто не надає тих знань, вмінь і навичок, яких вимагає життя.
На мою думку сучасна освіта загубила ту значимість, що була раніше. Молодь не бажає навчатись, а влада не бажає надавати засобів для цього. Лише малий відсоток тих, хто ще бажає вчитись не може собі дозволити за відсутністю матеріальних можливостей.

 

Чисте сумління - вже не цінність

Звичайно, коли мова йде про молодь, важко спрощено говорити, ми відійшли від рівності радянської людини, сучасна людина вільна, обізнана, що аж страшно, що з усім цим робити, тут демократизм вирує по - особливому. Різні захоплення стосовно субкультур, як вияв протесту, кризи і невпевненості часу цього, я б сказала , перебудови. Саме тому цінність сім’ї зникла, в принципі, коли народжувати ради грошей, що зараз практикується, то інша річ, виховання невміле , не важливе. Вир музики створює своїх фанатів, часом захоплення займають перше місце у житті молодої людини, тому труднощі із заробітком, раніше всі працювали, зараз - ні. Причина криється у багатьох моментах.

Є прошарок мажорної молоді, гроші все вирішують, бо діти ними повністю забезпечені. Вони будуть так же працювати, щоб жити на такому рівні завжди, або стануть ледарями і тягтимуть все від батьків. І не вчитимуться, хоч для багатьох все ж навчання і освіта є цінністю.

 

Кохання…

Молодість  – прекрасна пора життя, пора великих можливостей, спокус, пошуку внутрішньої гармонії, самоствердження. Саме на цьому етапі життя людина само реалізується, стає довершеністю у всіх смислах цього слова, вона не мовби квітне, як бутон троянди, що розпускає свої пелюстки. Велику частку нашої молодості складають великі почуття такі як кохання. Воно оспіване  у піснях описане у віршах, його рисують художники і наповнюються ним рано чи пізно всі серця, що здатні любити, піклуватися про когось і віддавати своє тепло коханій людині, що поряд. Це велике почуття є фундаментом всього бо в його основі лежить щирість, добро і всі інші благородні чесноти, які збагачують кожного з нас духовно. Кохання – це велика цінність, маючи яку можна подолати будь-які перешкоди  і здійснити всі свої задуми. Я натура дуже романтична і навчаюся у ВНЗ також дуже часто закохувалася, були звичайно ж і розчарування, але тої свій стан душі і тіла я не забуду ніколи.

 
Більше статтей...
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: