Get Adobe Flash player
Home Освіта та суспільство

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та суспільство

Школа майбутнього або новорічні мрії

В школі майбутнього будуть доступними новітні комп'ютерні технології: у школі будуть встановлені мультимедійні комплекси, підключені до Інтернету, інтернет-бібліотека, пересувні мультимедійні комплекси. Створені усі умови для всебічного розвитку особистості дитини: безліч різноманітних гуртків і спортивних секцій, спецкурси і курси за вибором з навчальних дисциплін, керівниками яких є викладачі вузів. У школі буде обладнано комп'ютерну лабораторію Аррlе, де проводитимуться уроки природничих і точних наук, а кожний клас матиме найновішу модель інтерактивної дошки Smart.

 

Залишитись в рідному селі, чи їхати в місто, де немає житла?

На сьогоднішній день все більше молоді хоче житі в місті, так як тут є багато різних можливостей, перспектив. Мається на увазі не тільки робота а й інші позитивні фактори роль яких є дуже вагомою. В мегаполісі зосереджені всі інноваційні процеси, йдеться і про науку і про технічний прогрес, але ж як відомо за всім цим стоїть людина і реалізуючись у певній сфері вона приносить велику користь суспільству. Саме на молодих людей покладають великі надії, сподівання і саме молодим умам обіцяють, так звані, золоті гори. А в результаті ніякої допомоги. Кожен сам забезпечує себе роботою, матеріальними благами і покладається лише на свої можливості.

 

Викладачі можуть стати ворогами

Викладачі… Саме вони виконують роль батьків на період знаходження в школі. Іноді вони можуть стати для нас друзями, а іноді й ворогами. Викладачі за характером бувають різні. Яким я бачу ідеального викладача? – сказати важко, адже ідеальних людей не існує.

Особисто для мене «ідеальний» викладач – це людина вимоглива, але водночас  така, яка вміє зацікавити нас. Він має досконало володіти інформацією. Підносити її з любов’ю, повагою до учнів. Багаж вчителя не має обмежуватись лише спеціалізацією, він має бути широкоглядним: обізнаним в усіх сферах як науки, так і подіях з реального життя суспільства.

 

Впровадження Болонської системи освіти не виправдало своїх очікувань

На протязі багатьох років Україна пишається своїми ВУЗами, відомими на весь світ. Києво – Могилянська Академія та інші були засновані наряду зі світовими ВУЗами Європи. Проте з часом якість освіти в Україні стає все слабшою та постає питання: які зміни потрібно ввести, щоб покращити рівень вищої освіти.

Як показує практика, впровадження Болонської системи освіти не виправдало своїх очікувань. Спроба повторити досвід європейських ВУЗів, на мою думку, провалилась, так як наша країна не в достатній мірі забезпечує вищі навчальні заклади. Це стосується не лише фінансової підтримки, а й кадрів, оснащеності приміщень і т.д. Ми ще досі вчимося в аудиторіях, в яких 25 – 30 років тому сиділи наші викладачі. Книжковий фонд не забезпечує потреб студентів та викладачів для якісного навчання.

 

Молодь прагне до матеріального, забуваючи про духовне

Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 

«Цінність життя не в тому, яку

кількість подихів ти зробив, а в тому, скільки

разів у тебе перехопило подих.»

Сучасна молодь така різна і така непередбачувана. Нас вважають аморальними, егоїстичними, самовпевненими та не здатними до подвигів. Згідно соціологічних досліджень, багато хто з нас прихильники вічних цінностей: сімейного затишку і благополуччя, вірного кохання, співчуття, надії на краще та справжньої дружби. Можна вести перелік до безкінечності, але чи є це цінностями для когось іншого. Відношення кожного до даної теми є досить суб’єктивним, адже що для нас цінності – це найвищі ідеї, до яких ми ставимось з пошаною, визнанням. На чиюсь думку, класичні пріоритети сім’ї, релігії та духовного збагачення не є найціннішими чи першочерговими.

 
Більше статтей...
На правах реклами: Маленькие пожелания спокойной ночи.

Освітня бібліотечка

На правах реклами: