Get Adobe Flash player
Home Освіта та суспільство

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та суспільство

Університет виживання в умовах сучасного міста

«Університет виживання в умовах сучасного міста» заснований з метою покращення стану життя молоді в сучасному місті. В даному навчальному закладі можна оволодіти ексклюзивними знаннями, які стануть в пригоді в повсякденному житті. А саме: в структурі університету функціонують інститути, назви яких говорять за себе. Інститут «Як здобути своє місце під сонцем» , дає ґрунтовні знання освоївши які ви зможете не переступаючи через інтереси колег стати першими ,кращими і успішнішими від інших. Також місце під сонцем розглядається як житло, тут можна отримати цінні поради, де знімати квартиру за доступною ціною, де купити недорого якісну їжу та в яких місцях шопінг не вдарить по гаманцеві. Інститут «Час на вагу золота», правильно скоординує Вас ,щоб Ви не тратили дорогоцінний час в соціальних мережах, фастфудах ,а використовували його з такою доцільністю, щоб від кожної хвилини отримати щось корисне.

 

Інтернет спустошує мене!

Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 

На сьогоднішній день сучасна молодь може дозволити собі все і, на мою думку, саме ця вседозволеність закінчується негативними наслідками. Молоді люди призупинились у духовному розвитку ,їх цікавить матеріальне збагачення і вони дуже часто забувають про мораль, толерантність, гуманність.

Сучасний темп життя активно змінює людей і все, що їх оточує. На мою думку, ці зміни несуть більше негативу, ніж позитиву але я теж їм піддаюся. Я ганяюся за новинками в моді, прагну збагачення, визнання, мій вільний час все більше викрадає інтернет і все це спустошує мене. Здавалося б чому , адже я отримую задоволення від нових покупок, різних матеріальних благ. Але отримуючи і цінуючи саме ці речі, я думаю лише про себе, і це найгірше. Кожен із нас ганяючись за такими банальними цінностями став егоїстом, який думає в першу чергу про свої бажання. Іде до своєї мети через голови інших, при цьому бреше, шкодить своїм колегам ,а часто навіть рідним.

 

Як покращити свої житлові умови: допомога рідних, отримання кредиту чи спроба самим заробити на нове житло?

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

На сьогодні проблема забезпечення молодих сімей житлом в Україні стоїть дуже гостро. Спеціалісти однією з головних причин низької народжуваності в країні називають саме нестачу житлової площі. Можна виокремити три основних шляхи покращення житлових умов: допомога рідних, отримання кредиту та спроба самим заробити на нове житло.

Заробити самому на житло досить малоймовірно. При мінімальній вартості однокімнатної квартири у великому обласному центрі (де більшість ВУЗів, тому і молоді) становить біля 200 000 грн. При місячній зарплаті молодого спеціаліста в 5 000 грн. йому знадобиться 4 роки збирати на квартиру (за умови, що він не буде ні харчуватися, ні купувати одяг тощо). Притому таку зарплату після закінчення ВУЗу мають одиниці. В Євросоюзі нормальним вважається, що людина може накопичити на нову квартиру за рік.

 

Школа любителів природи

«Школа любителів природи» заснована на принципі природовідповідності. Тут учні мають можливість отримувати якісні знання і добре їх засвоювати ,так як більшість уроків проводиться на чистому повітрі. Для цього в парку школи виділене спеціальне місце, яке обладнане всім необхідним приладдям для зручності дітей. Зелена тераса має покриття але ніяких вікон і дверей,відкритий простір і природа навколо нас. Читаються в школі стандартні предмети ,але спрямування школи на екологічне збереження вносить якісні зміни у навчальний процес, дітям додатково викладають матеріал про стан екології в наш час, про забруднення повітря, шкідливі викиди і змогу уникнення цього з початком використання альтернативних джерел енергії. Також в даному навчальному закладі діти мають можливість створювати власні винаходи ,які очищували повітря та воду.

 

Жоден університет України не забезпечить повноцінне знання іноземної мови

Освіта за кордоном стає популярнішою серед українських студентів.

За даними освітнього агентства DEC Education, за останні 5 років кількість української молоді, яка бажає здобувати вищу освіту у закордонних вузах зросла в 3 рази.

Більшість студентів намагаються отримати стипендії та гранти від різних організацій, однак немало й таких, які платять за своє закордонне навчання самостійно.

Плата за навчання - не більша, ніж в Україні?

Ні для кого не таємниця, що під час вступу до зарубіжних вузів завжди виникають витрати. "І не малі", - скажете Ви. Звичайно, якщо Ви плануєте вчитися в Гарварді або Оксфорді - світовій університетській еліті, то без чималих капіталовкладень Вам не обійтися. Проте, є низка країн, в яких можна здобути безкоштовну освіту, або навіть за нашими мірками, недорогу освіту.

 
Більше статтей...
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: