Get Adobe Flash player
Home Освіта та суспільство

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та суспільство

Чому на умови au-pair погоджуються лише дівчата зі Східної Європи?

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Напевно, багатьом знайоме французьке слово «au-pair» - гувернантка чи няня. Якщо ж перекласти дослівно, означає «в парі» - то є няня і господиня будинку, найняв її, займаються будинком і дітьми спільно. Багато молодих дівчат з країн Східної Європи, що бажають потрапити до Західної Європи, щоб повчити іноземні мови, на світ подивитися і себе показати, вже побували в ролі au-pair.

Такі міжнародні освітні програми з вивчення іноземних мов розраховані в основному на рік. За час перебування в середовищі носив мови можна досить добре освоїти іноземну мову, тим більше, що в програмі передбачено обов'язкове відвідування курсів 2-3 рази на тиждень.

 

Всі ми різні, а освіта зорієнтована на масове виховання

Зростаючи у великому яскравому місті сучасні хлопчики й дівчатка захоплюються міським, динамічним життям, яке вабить їх своїми гламурними вечірками, стильним, вишуканим вбранням, сучасними, модними аксессуарами, дорогими, інноваційними комп’ютерними та ін. пристроями.

Всі ці дорогі, яскраві речі, спосіб життя великого мегаполісу посміхається їм з вітрин бутіків, з моніторів комп’ютерних пристроїв та великих плазмових екранів телевізорів. Зірки шоу бізнесу, спорту розповідають їм який краще придбати телефон, який бренд сьогодні вважається «останнім писком моди», який автомобіль варто придбати і таке ін..

Ось вся ця мішура і складає сучасні цінності молоденьких хлопчиків і дівчаток.

 

Університет новітнього навчання глибоким знанням та життєвому досвіду для самостійних людей

Взагалі в нинішніх навчальних закладах мені майже все подобається, але хотілося б змінити манеру викладання і добавити трохи неформальності в атмосферу навчального закладу.

Отже заклад моєї мрії матиме назву: «Університет новітнього навчання глибоким знанням та життєвому досвіду для самостійних людей»

Мій навчальний заклад працюватиме за рахунок власних коштів, тобто він буде платним для студентів, але будуть надаватися пільги студентам, які того потребують з різних причин, які розглядатиме керівництво закладу.

 

Де ті знання? Де та якість освіти?

Освіта є сферою, що готує молоде покоління до життя. Її головним завданням є навчити, виховати і розвивати особистість і потім в житті використовувати набуті знання. 
ХХІ століття – це час переходу до нових технологій, тобто, нового інформаційного суспільства, та на жаль, в останні роки якість вищої освіти в Україні знижується і прикладом є те, що в ХХ столітті учні, студенти користувалися бібліотеками, читацькими залами, адже, коли людина читає, вона краще навчається, мислить, запам’ятовує.
Сучасній молоді при теперішніх можливостях дуже легко навчатися, досить включити комп’ютер і через 5 хвилин реферат надруковано. Це добре. Але ж при цьому реферат не читається, а просто здається. Де тоді ті знання? Де та якість освіти?

 

Головне завдання студента – стати справжнім професіоналом?

Студенти різної форми навчання стикаються з цією проблемою в різній мірі. Напевно, заочне навчання забезпечує найширші можливості та спричиняє найменше труднощів для студентів, які працюють. Найваще поєднувати роботу і навчання студентам денної форми навчання, навіть якщо вони не прагнуть ґрунтовних знань. Десь по середині студенти вечірники. Це ми. Свої проблеми існують і тут.
Проблеми при поєднанні навчання і роботи можуть бути об*єктивні та суб*активні. Об*єктивні проблеми – це коли, наприклад, треба буди вдвох місця одночасно(на практичному занятті та на виробництві, на екзамені в університеті та в цей самий час проводити урок в школі тощо ).З ВНЗ за систематичні пропуски можуть виключити з часом. На роботі за будь-яке порушення трудової поведінки звільнять одразу. Отже, студенти перед вибором, як поєднати з мінімальними втратами, бо втрати все одно будуть.

 
Більше статтей...
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: