Get Adobe Flash player
Home Освіта та суспільство Студентам нав'язують знання

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Студентам нав'язують знання

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

Значення освіти в житті людини зростає, і тому вона не може обмежуватися лише періодом навчання. Нагальна потреба в постійному підвищенні рівня знань привела до появи такого цікавого феномену в суспільному житті, як безперервна освіта. Цей процес супроводжується пошуком нових форм і методів навчання, що сприяють правильному формуванню наукового світогляду, більш глибшому розумінню економічних, соціальних змін, що відбуваються.
У сучасному світі освіта – складне і багатоманітне суспільне явище, сфера передачі, освоєння і перероблення знань і соціального досвіду. Освіта є певна система навчальних і виховних закладів, що здійснюють різноманітні форми залучення їх досвідів в освоєння багатств культури. Освіта поєднує різні види навчальної і виховної діяльності, їх зміст в єдину систему, орієнтує їх на соціальне замовлення, на соціальні потреби людства.
Вступивши на перший курс з мріями навчатися «своєї» професії, студент несподівано опиняється перед навантаженням побічними, на його погляд, непотрібними, курсами, що відбирають багато часу і часто викликають внутрішній спротив або бунт, який виливається назовні мало не в агресивне ставлення і до «непотрібної» науки, і до викладача, як її носія.


На сьогоднішній день в Україні діє Болонська система навчання, яка не передбачає складання повноцінних іспитів та заліків, але на жаль в більшості ВУЗів студенти й досі «тягнуть білети». Також студенти мають право обирати ті додаткові дисципліни, які вони бажають вивчати саме в цей семестр, а не ті, які їм “нав`язують”.

Яковенко М.А.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: