Get Adobe Flash player
Home Освіта та суспільство Як підтримати обдаровану молодь?

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Як підтримати обдаровану молодь?

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

Проблема нетермінового характеру, саме так можна охарактеризувати сучасний стан допомоги обдарованій молоді. Можна довго розповідати про те, що молодь – основа будь якого суспільства, що в давнину все було не так як зараз і т.д. Але факт залишається фактом – обдарованій молоді приділяється недостатньо уваги. І що ж в такому випадку робити?

Я пропоную 3 кроки які б значно покращили сучасний стан цієї проблеми.

  1. Виявлення. На цьому етапі провідну роль займають батьки та вчителі, компетентні люди. Цей крок передбачає включення (знаходження, відкриття з подальшим включенням) обдарованої особи у спеціальне, заздалегідь створене середовище, обдарованих.
  2. Удосконалення. Цей етап передбачає навчання та вдосконалення знань, умінь, навичок обдарованої молодої людини компетентною особою (педагогом). Найголовнішим є створення умов для нормального розвитку здібностей таких дітей у здоровому колективі. Також необхідною умовою є поступове «входження у світ» - публікації, статті, авторські роботи.
  3. «Вихід у світ» на цьому етапі педагог відходить на задній план і тепер обдарована дитина сама вирішує свою долю. Важливо зазначити, що вона залишається включеною у цю соціальну платформу для допомоги обдарованим дітям, просто роль педагога-наставника зменшується поступово. Головним є тут допомога держави у реалізації потенціалу молодої особи.

Звичайно представлена мною модель не є ґрунтовною та досконалою вона лиш описує форму на якій має здійснюватись чітко налагоджений конвеєр з виробництва обдарованих людей.

Корнілов Антон

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: