Get Adobe Flash player
Home Освіта та влада

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та влада

Як би я був Міністром освіти і науки, молоді та спорту України

Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 

Посаду, яку я очолюю є дуже важлива, адже охоплює весь період життя і розвитку кожної людини нашої держави, тому для ефективного функціонування української освіти та науки, а також спорту, пропоную програму розвитку і реформ:

 

Забули про школу? І вона забула про вас...

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

В наш час в системі освіти існує багато недоліків,які чомусь не бачить чи не хоче бачити наша влада, але якби вони хоча б раз заглянули в наші звичайні школи, то побачили б, в яких умовах навчаються діти нашої країни, то в яких умовах працюють вчителі всіх шкіл.

 

Я зробила б інакше ніж наш Міністр

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

Сильна національна влада зможе об’єднати всіх, незалежно від партійної приналежності, для створення сприятливої інфраструктури, як матеріальної так і духовної бази (освіти)для майбутніх поколінь,що житимуть на теренах нашої держави.
Гарантом в цьому мають виступити освітні реформи, які зможуть сворити максимально зручні та без корупційні структури освітньої влади.
Скільки б не говорили про те, що нинішня система освіти є доброю, що вона дає хороші знання, що ми маємо багато вчених... Якщо ми це маємо, то чому ми сьогодні не є багатою державою? Успіх людей пропорційно залежить від їхньої освіченності, відтак від того, що держава може запропонувати цій самій людині в плані розвитку її рівня освіти.

 

Якби Табачником стала я... (9 перших кроків на посту Міністра)

Рейтинг статті: / 15
НайгіршеНайкраще 

Оскільки моя професія пов’язана з педагогічною діяльністю, то можу сказати, що питання реформування освіти, не одноразово виникало в моїх думках. Загалом, це найбільш болючіші проблеми освітньої галузі в цілому і школи загалом. А завдяки певним крокам можна досягти покращення і удосконалення освітньої системи.

Якби я була Міністром, то я б  реформувала та змінила таке:

 

Основні проблеми системи вищої освіти в Україні та шляхи їх вирішення

Рейтинг статті: / 24
НайгіршеНайкраще 
-                Чи має вища освіта в Україні якісь проблеми? ( Запитання до першого зустрічного)

-                Ти, що з глузду з’їхав? Звісно має. Їх безліч: корупція, недостатнє фінансування, недостатність висококваліфікованих викладачів, невідповідність навчальних програм нормам Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України, бездіяльність профкомів та студентського самоврядування, боротьба університетів за студентів.

Так, вища освіта в Україні не досконала. Та хіба взагалі існує хоч щось досконале? Відповідь – НІ. Немає нічого ідеального, проте до ідеалу треба прагнути.

 
Більше статтей...
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: