Get Adobe Flash player
Home Освіта та влада

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та влада

Диплом - це маніпуляція?

 

Говорячи про університет ми завжди маємо на увазі, що мета університету давати освіту за певними спеціальностями. Відповідно до тексту «великої хартії університетів, що була підписана у 1988 році ректорями європейських університетів в Болонії, виділили фундаментальні принципи, що мають значення і для наших університетів.

З точки зору, старшого покоління молоді люди мають відвідувати(навчатися) в університетах, тобто здобути освіту. Для молоді університети можливо відіграють не таку важливу роль в їхньому житті, особливо коли ти починаєш там вчитися. Хоча на мою думку диплом, вірніше його отримання, є просто метою вірніше наступною сходинкою в житті.

Проте освіта (диплом) перетворитися в засіб впливу чи маніпулювання.

 

Освіта як стратегія

 

Освіта стратегічна основа розвитку особистості, суспільства, нації і держави, запорука майбутнього, найбільш масштабна і людино ємна сфера суспільства, його політичної, соціально економічної, культурної й наукової організації. Вона є засобом відтворення й нарощування інтелектуального, духовного потенціалу народу, виховання патріота і громадянина, дієвим чинником модернізації суспільства.

21 ст вимагає нового покоління професійних спеціалістів для якісного забезпечення розвитку держави. Особлива роль у званні цієї вкрай важливої проблеми належить вищій школі.

 

Хто упрявляє освітою?

Освіта основа інтелектуального, культурного,   духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави. Метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості. Право громадян України на освіту є конституційним і зафіксовано у ст.53 Конституції України. На основі цього закону повна загальна середня освіта є обов'язковою. Громадяни мають право отримувати освіту безкоштовно, не залежно від статі, національності, релігійних поглядів і т. д.

Основні принципи освіти в Україні полягає в доступності для кожного громадянина, рівності умов кожної людини для повної реалізації її здібностей, пріоритетності загальнолюдських духовних цінностей.

 
На правах реклами: Раздача листовок у метро

Освітня бібліотечка

На правах реклами: