Get Adobe Flash player
Home Освіта та влада У нас вчителі виходять на пенсію в 80 років! Де молоді шукати роботу?

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

У нас вчителі виходять на пенсію в 80 років! Де молоді шукати роботу?

Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 

Які три перші закони видала б я якщо була б міністром освіти України.
Якби мене таки обрали на посаду міністра освіти України в наші часи, то перші три мої накази були б:
Підвищити заробітну плату працівникам освіти. Оскільки на мою думку, це не є нормальним коли вантажник (без вищої освіти) отримую заробітну плату в розмірі від 2500-3000грн, а вчитель чи викладач - 1100 - 1500грн, а вихователь в дитячому садочку взагалі 1000грн. А між тим ці люди виховують та навчають наших дітей, а хтось з них навчав і нас, а отже якби вони не були такими не матеріальними і пішли б працювати не вчителем а наприклад «менеджером» за 3000-4000 де б ми і наші діти в результаті опинились?


Всі вчителі досягши пенсійного віку виходять(добровільно - примусово) на пенсію, і дають змогу працювати новому поколінню. Як би це не було б жорстоко але я вважаю це вірним рішенням. Чому? Пояснюю: Дзвоню я цього літа у РАЙОНО і питаю : «Скажіть мені будь ласка в яких школах вашого р-на є вакансія вчителя біології чи вакансія шкільного психолога» а мені у трубку : «Дівчино ви що? У нас вже декілька років нема таких вакансій, ось і у цьому році було 9 годин біології в 257 школі, але їх забрала вчителька географії» моє наступне питання було «а як же так? І де ж мені роботу шукати? А чого ж вакансій нема» А мені знову: «Розумієте якщо у нас вчителі виходять на пенсію в 80 років! То що я можу зробити..» и в трубці гудки. Я вважаю що цей уривок все чітко пояснює.
А третій закон я вважаю повинен звучати так - «за кожною новонародженою дитиною з моменту народження закріплюється місце у дитячому садку та СЗШ в районі проживання цієї дитини, без можливості відмові їй у цьому місці в будь якому випадку». А отже кількість дітей одного віку не впливатиме вистачить вашій дитині місця чи ні. И ця якби «доступність освіти» повинна суворо контролюватись відповідними органами. Чому? Все просто, тому що вступити до дитячого садка (як би до якого ви прикріпленні) коштує 1000-1500грн, а вступити до школи (як би до якої ви прикріпленні) 3000грн. Просто у наш час дітей дуже багато в одних школах і не вистачає в інших, а хто куди потрапить вирішується грошима.

Каміна О.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: