Get Adobe Flash player
Home Освіта та влада Якби Табачником стала я... (9 перших кроків на посту Міністра)

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Якби Табачником стала я... (9 перших кроків на посту Міністра)

Рейтинг статті: / 15
НайгіршеНайкраще 

Оскільки моя професія пов’язана з педагогічною діяльністю, то можу сказати, що питання реформування освіти, не одноразово виникало в моїх думках. Загалом, це найбільш болючіші проблеми освітньої галузі в цілому і школи загалом. А завдяки певним крокам можна досягти покращення і удосконалення освітньої системи.

Якби я була Міністром, то я б  реформувала та змінила таке:

 

 

  1. Виділила більше коштів на підтримку молодих спеціалістів.
  2. Більш уваги надавати шкільним закладам (в плані фінансування) – забезпечити вчителів  житлом, безкоштовним проїздом, літературою, комп’ютерним Інтернетом. Заохочувати молодих спеціалістів, щоб вони хотіли йти в школу. Це може бути житло чи певні соц.гарантії.
  3. Створення державних шкіл для дітей з обмеженими можливостями, де б з ними займалися не тільки вчителі, а також і психологи, які б навчали впевненості у собі.
  4. Що стосується сільських шкіл, то це обов’язкова комютаризація школи. Якщо це село, де навчається невелика кількість учнів, то для кращої організації навчальним процесом,  більшої продуктивності потрібно організовувати підвіз учнів до школи, з кращим матеріально-науковим забезпеченням.
  5. Для старшокласників проводить тренінги та курси, які б допомагали з вибором майбутньої професії.
  6. Відміна шкільної форми, але б встановлення межі дозволеного в одязі.
  7. В школах не вистачає молодих спеціалістів, тому потрібно зміна старих кадрів на нові, а навчання у ВНЗ зараховувалося як педагогічний стаж.
  8. Я як вчитель історії, не можу не написати проте, що в наш час переписується історія України, чого б я не дозволила робити, якби була міністром.
  9. Отже проблеми в освітній сфері  існують, а тому ми маємо їх вирішувати. І в першу чергу потрібно починати з самого себе, побільше спілкування з учнями, висловлювання своїх пропозицій, будь ініціатором, активним громадянином своєї держави, йти впевнено до поставленої мети і все вдасця. І навіть якщо ви не Міністр освіти, то нічого страшного, адже все залежить від вас.

 

Танюшка Желевская

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: