Get Adobe Flash player
Home Освіта та влада Забули про школу? І вона забула про вас...

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Забули про школу? І вона забула про вас...

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

В наш час в системі освіти існує багато недоліків,які чомусь не бачить чи не хоче бачити наша влада, але якби вони хоча б раз заглянули в наші звичайні школи, то побачили б, в яких умовах навчаються діти нашої країни, то в яких умовах працюють вчителі всіх шкіл.

 

Адже вони, судять та порівнюють елітні школи, в яких навчаються їхні нащадки, і просто зіставили умови праці та  заробітної плати цих двух варіантів шкіл: звичайної та елітної. В наших школах  немає елементарних речей для забезпечення повноцінного навчального процесу. Вчителі намагаються подати матеріал гарно та якісно з того, що вони мають. Наприклад, вчитель історії користується і до нині історичними картами Радянського Союзу, які вже пройшли не одне покоління і не мають нормального вигляду. В школі працюють вчителі досить похилого віку, як би мовити «старої закалки», так дійсно, вони досвідчені, заслуговують на повагу, низький поклін їм.

Але, є нове покоління вчителів, нові методики, методи, досягнення в різних галузях науки, нові погляди на різні погляди проблемні питання, які допомагають учням краще засвоїти матеріал, зробити подання навчального плану цікавішим, яскравішим. Вчителів похилого віку не знають цих нових новинок, методик, поглядів, адже в них вироблена своя методика часом та досвідом, яку вже не змінити, а наука не стоїть на місці. І стається так, якщо в школу приходять нові кадри – молоді вчителі, їх просто «виживають» не дають розкритися. Внести нові та свіжі ідеї в навчальний процес.

Їх не приймає колектив «старої закалки», адже дітям стає цікавішим на уроках молодих вчителів, а їх вже можуть відправити на пенсію. Отже, якби я була при владі, наприклад Прим’єр міністром, то я б звернула увагу на освіту, та умови навчання дітей. Тому що, якщо говорити про учнів (не елітних шкіл), то вони сидять за партами майже разваленими. В школах не дотримують норм опалення в холодну пору року. Діти сидять на уроках в верхньому одязі, тому що холодно. Щодо питання вчителів, то на мою думку потрібно змінити пенсійний вік, в 50 років вчитель може йти на пенсію, - тому що, велика психологічна та фізична напруга. Не дарма кажуть, професійна хвороба вчителів це горло,яке постійно в напрузі.

По друге підвищити пенсію вчителям,які навчають майбутнє країни, щоб вони не боялися іти зі школи в не відоме їм майбутнє. По-третє, оснащення кабінетів новим якісним методичним матеріалом, заміни старих парт та стільців на нові, також заміна дошок в классах. На старих дошках не можливо писати! Взагалі, в нашій системі освіти, школах, шкільному колективі, є досить багато проблем, на які влада закриває очі.

Рихтик Христина

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: