Get Adobe Flash player
Home Конкурси, гранти, стипендії Американський робот, якого можуть використовувати навіть у бойових діях

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Американський робот, якого можуть використовувати навіть у бойових діях

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

Компанія Boston Dynamics представила нову версію свого двоногого робота Atlas. За словами працівників технологічної лабораторії, цей андроїд на 75% відрізняється від свого попередника. Мова йде не лише про окремі деталі, а й про конструкцію в цілому.

Передусім, робот отримав ім'я Atlas Unplugged, адже тепер працює від акумулятора і не потребує страхувальних тросів, щоб стояти у повний зріст. Також з'явилась нова розподільча панель, руки з більшою кількістю ступенів свобод, а також новий, значно тихіший нагнітальний насос. Фактично, від попереднього "Атласа" перекочували лише ноги і ступні.

Усі ці вдосконалення Boston Dynamics зробила в рамках підготовки до фіналу конкурсу Robotics Challenge (DRC), який пройде влітку в Каліфорнії. Цікаво, що 7 із 11 зареєстрованих команд використовуватимуть саме "Атласів". Серед конкурсних завдань буде чимало випробувань на час.

А взагалі в майбутньому "Атласа" планують використовувати у пошуково-рятувальних операціях і, можливо, навіть у бойових діях.

Зазначимо, проект розвивався з 2013 року за підтримки Агентства передових оборонних дослідних проектів при Міноброни США (DARPA). Згодом компанію Boston Dynamics викупив Google, який і фінансує розробки.

Зараз у портфоліо Boston Dynamics є кілька інших військових роботів. Останнє творіння — чотирилапий Spot.
Джерело: Телеканал новин "24"

На правах реклами: купить дорожные конусы

Освітня бібліотечка

На правах реклами: