Get Adobe Flash player
Home

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Twitter-шторм “Крим - це Україна!”

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

Долучайтеся до твіттер-шторму «Крим – це Україна!» з 23 по 28 лютого. Додавайте спогади про Крим. Ставте тег #CrimeaisUkraine.

23 лютого 2014 року в Севастополі на площі Нахімова відбувся проросійський мітинг, що став першим кроком у реалізації сценарію анексії Криму Російською Федерацією. Потім були захоплені основні адміністративні будівлі в інших кримських містах. Росія вчинила акт агресії проти суверенної держави.

Лише рік пройшов з тієї події, а ми наче зовсім забули, що Крим - це частина України, яку нахабно забрали в нас та інших українців, які там жили. А головне: що ми дали про це забути усім іншим.

Щоб нагадати цей очевидний факт, з 23 по 28 лютого проводимо твіттер-шторм «Крим – це Україна!». Щоб за ці дні вивести в топ Фейсбуку, Твіттеру та інших соцмереж одну просту фразу:

«Крим – це Україна!»
«Qırım Ukrayna’dır!»
“Crimea is Ukraine!”
«Крым – это Украина!»

Додавайте свої спогади про Крим, фото, відео. Всюди ставте тег #CrimeaisUkraine

А в неділю розвіртуалізуємося! 28 лютого о 12:00 приходьте на Майдан Незалежності у Києві. Там проведемо акцію солідарності із громадянами України, що стали заручниками окупації та анексії Криму Російською Федерацією.

Україна чекає на повернення Криму!

Фото і картинки для Facebook і Twitter можна знайти за посиланням : http://dhrp.org.ua/uk/news/646-20150223-ua

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: