Get Adobe Flash player
Home Стажування, тренінги, семінари Безкоштовні освітні семінари для українців, які хочуть знайти роботу в Польщі

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Безкоштовні освітні семінари для українців, які хочуть знайти роботу в Польщі

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

Ні для кого не секрет, що у зв'язку зі скрутною ситуацією в Україні, чим раз більше українців поспішно їде за кордон. Природне бажання вберегти себе та сім'ю від безробіття часом призводить до цілого букету проблем. А причина більшості цих проблем — відсутність знань про свої права та можливoсті.

Організатор проекту, Агентство з працевлаштування EWL запрошує громадян України, які працюють або бажають працювати в Польщі взяти участь в безкоштовних освітньо-інформаційних семінарах.

Іноземці, що знаходяться на території Польщі хочуть якнайшвидше знайти роботу, тому що головною метою прибуття до Польщі є поліпшення своєї економічної ситуації або ситуації сім'ї, що залишилася в рідній країні. Тому вони часто погоджуються на нелегальне працевлаштування (тіньова сфера) або на погані умови праці. Іноземці часто не знають як вийти з такої ситуації, не знають можливих способів вирішення проблеми.

У ході реалізації безкоштовних семінарів Ви дізнаєтеся як уникнути можливих загроз, як розпізнати небезпечні ситуації і нечесного роботодавця, який, наприклад, уповільнює підписання трудового договору; якими аргументами користуватися під час переговорів з майбутнім роботодавцем так, щоб знав він, про те, що працівник знає про свої права і обов'язки та знає до кого звернутися за допомогою. Участники семінарів отримають також інформацію про методи пошуку легальної роботи і можливостi підвищення кваліфікації та вивчення польської мови.

Термін: Навчання заплановане на весну 2015 (в Україні - 21.03-22.03 - Київ, 18.04-19.04 – Київ, 28.03-29.03 - Львів, 25.04-26.04 - Львів).

Місце: Навчання спрямоване для осіб, які знаходяться на території України, а також для тих, які працюють у Польщі. У випадку курсів на Україні, вони будуть проходити у Львові або в Києві (в залежності від потреб). В Польщі курси будуть відбуватися у Варшаві.

Кількість учасників: курси в Польщі: 32 особи; курси на Україні: 64 особи. Учасники будуть розділені на групи по 16 осіб.

Тривалість: 2 дні (2x8 годин).

Програма навчання:
1. Представлення специфіки праці громадян України у Польщі (у тому числі структура зайнятості серед найпопулярніших галузей).
2. Обговорення випадків недобросовісних практик з боку роботодавців та інших учасників ринку праці, в тому числі, співробітників і агентств з працевлаштування.
3. Обговорення способів запобігання випадкам зловживань, а також можливих профілактичних заходів проти них.
4. Консультації в сфері пошуку безпечної роботи в Польщі
5. Права та обов'язки працівників і роботодавців, які працевлаштовують іноземців.
6. Представлення установ, що підтримують іноземців і що допомагають їм у разі суперечок, пов'язаних з недобросовісними практиками на польському ринку праці.
7. Обговорення неконвенціональних факторів, що позитивно впливають на безпеку праці (в тому числі знання польської мови)
8. Обговорення, так званих, "складних випадків" зловживань з боку роботодавців, а також випадків дискримінації та мобінгу на місці роботи і способи їх запобігання.
9. Способи пошуку роботи та підвищення кваліфікації в Польщі.
10. Консультації з тренерами.

Навчання розпочнеться взимку 2014 року і триватимуть до весни 2015 року, але ми вже зараз запрошуємо Вас висилати свої заявки на участь в курсах на контактну адресу проекту "Безпечна праця в Польщі" Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Термін подачі заявок дла семінарів в Україні до 15 березня 2015.

Посилання : http://bezpiecznapraca.info.pl/ua/bezkoshtovni-seminary-dlia-inozemtsiv
Джерело : EastWestLink \ http://www.civicua.org

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: