Get Adobe Flash player
Home Стажування, тренінги, семінари Виступ Річарда Бренсона у рамках Forum One Ukraine

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Виступ Річарда Бренсона у рамках Forum One Ukraine

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

Відомий британський підприємець, засновник Virgin Group сер Річард Бренсон відвідає Україну для участі в найяскравішій та найбільш значимій бізнес-події року.

Він стане головним спікером Forum One Ukraine – найбільшого в Центральній і Східній Європі бізнес-форуму, який вперше відбудеться в Києві 30 квітня 2015 року.

Ще кілька років тому про приїзд до України сера Річарда Бренсона – одного з 400 найбагатших людей планети за версією Forbes, підкорювача світових рекордів і найбільш неординарного бізнесмена сучасності можна було тільки мріяти.

Однак останнім часом він почав цікавитися нашою країною, і ось тепер погодився виступити в Києві на Forum One Ukraine – відкритому форумі для лідерів, які змінюють світ. Сер Річард Бренсон повідомив, що вже готується до виступу на Forum One Ukraine і запросив бізнесменів взяти участь у форумі.

«Чекаю виступу на Forum One Ukraine 30 квітня, буду радий бачити всіх Вас там!», - написав він на сторінці форуму в Facebook.

Засновник Virgin Group, бізнес-імперії з річним прибутком $24 млрд. розповість учасникам форуму про свій унікальний досвід, який неможливо отримати в жодному університеті чи бізнес-школі.

Захід такого рівня відбудеться в Україні вперше. На Forum One Ukraine зберуться понад 3500 бізнесменів, топ-менеджерів та інвесторів з України, Європи та СНД. Тема форуму – «Епоха змін: нові стратегії».

Разом з сером Річардом Бренсоном своїм досвідом і знаннями поділяться всесвітньо відомі спікери, котрі створили та втілили антикризові стратегії, вивели компанії на світовий рівень, і стали першими в сучасному глобалізованому світі.

Форум стане унікальною можливістю розкрити свій потенціал для українських бізнес-лідерів, а також допоможе розвитку міжнародних відносин та покращенню інвестиційної привабливості України.

Forum One Ukraine відбудеться в Національному палаці мистецтв «Україна». Організатор заходу – компанія OLEROM Consulting.

Додаткова інформація: +38 (044) 392 14 27

Замовлення квитків за телефоном: +38 (044) 222 84 74

www.forumone.com.ua

Джерело: http://innovations.com.ua

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: